Герої Небесної Сотні назавжди є й будуть всеукраїнським символом боротьби за вільну та незалежну Україну

Tool items

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко разом з родинами Героїв Небесної Сотні взяв участь у покладанні квітів на Алеї Героїв Небесної Сотні. День Героїв Небесної Сотні відзначають щороку 20 лютого. 

За словами Володимира Бондаренка, десять років минуло з часу трагічних подій Революції Гідності.

«Герої Небесної Сотні повстали проти несправедливості та диктатури прокремлівської влади на шляху до європейського майбутнього України. Цього дня десять років тому загинули найбільше учасників Революції Гідності. Серед загиблих були люди різні за віком та сферою діяльності, проте їх об’єднувало одне бажання – Україна має бути демократичною та незалежною державою. З того часу і до тепер триває велика війна. Ворог прагне знищити нашу націю, стерти Україну з карти світу. Тисячі учасників Революції Гідності продовжують боротьбу в лавах ЗСУ. Ми не здаємось і йдемо вперед до Перемоги! Вічна пам'ять Героям Небесної Сотні та всім борцям за Україну, які пішли від нас на щиті», – наголосив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що пам'ять про самопожертву та незламність Героїв Небесної Сотні назавжди буде з усім українським народом. Ми не забудемо і не пробачимо ніколи.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)