Костянтин Усов: Остання незаконна ухвала в інтересах перевізника – представника «маршруточної мафії» скасована в суді

Tool items

Північний апеляційний господарський суд скасував останню незаконну ухвалу Господарського суду Києва в інтересах перевізника «Авен-Єзер».

Про це у своєму телеграм-каналі написав заступник голови Київської міської державної адміністрації Костянтин Усов.

За словами Костянтина Усова, як і в попередніх випадках, через механізм апеляції місто беззаперечно перемогло в суді.

«Останній юридичний бастіон маршруточної мафії впав. Північний апеляційний господарський суд скасував останню незаконну ухвалу Господарського суду Києва в інтересах перевізника «Авен-Єзер». Це найбільший учасник картелю, який через найлояльніший у світі суд заборонив мерії перевіряти 305 своїх маршруток», – зазначив Костянтин Усов.

Однак, як розповів заступник голови КМДА, протягом останніх трьох з половиною місяців дії неправомірних ухвал, місту надійшло 105 скарг на порушення стандартів перевезень і хамське ставлення до пасажирів на маршрутах цього перевізника.

«Також нагадую, що саме цей перевізник не підписав із містом додаткову угоду про нові стандарти, гучно кричить про перерозподіл ринку на користь великих автобусів, є ініціатором глупуватих перфоменсів під мерією, брудних вкидів у медіа та іншого креативу», – наголосив Костянтин Усов.

Заступник голови КМДА додав, що "Авен-Єзер" став п'ятим і останнім представником мафіозного маршруточного синдикату, чиї юридичні диверсії місто «розбило» у суді.

«Наразі всі ідентичні ухвали про заборону перевірок, ухвалені за однотипними позовами афілійованих між собою «Ярославь-Авто», «Радонь», «Парк», «Універсал Транс» і «Авен-Єзер» скасовано. Це велика історія міста, на яку ми були змушені витратити місяці роботи. Так буває, коли хочеш змін, але велика та організована група їх дуже не хоче», – розповів Костянтин Усов.

Костянтин Усов також повідомив, що загалом за цей час надійшла 581 скарга на проблемних перевізників.

«Сьогодні я радий повідомити, що по кожній з них буде проведена ретельна перевірка. Масштабні рейди інспекторів Комунальної служби перевезень почнуться вже найближчим часом. Тривалий період вимушеної бездіяльності через рішення судів мерія компенсує накопиченою енергію та особливою скрупульозністю. Бачу собі, що 2022 рік вся маршрутна мафія Києва запам‘ятає як рік тигра, який їх з‘їв», – запевнив Костянтин Усов.

Нагадаємо, 10 грудня відбувся черговий конкурс на визначення перевізників на маршрутах загального користування, у якому вперше брав участь перевізник з-за меж Києва.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15 квітня 2022 року №4571/4612 "Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022
  • Про відновлення роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності
  • Про деякі питання надання комунальних послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про відмову громадянину Денисенку Денису Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (663450129)
  • Про надання громадянину Угринюку Тарасу Богдановичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тепличній у Святошинському районі міста Києва (330131494)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»