Київська міська рада захистила від забудови 29,9 гектара землі та передала її для облаштування парків та скверів

Tool items

Київська міська рада на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання, яке відбулось 09 листопада, ухвалила 21 рішення за якими надала КО «Київзеленбуд» дозволи на оформлення та оформила у постійне користування 29,9 гектара парків та скверів у Києві. 

Як наголосив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко на особистій сторінці у мережі Facebook, вказані рішення дозволять убезпечити парки та сквери столиці від будь-яких намірів їх забудови, оскільки вони мають бути доступними для всіх мешканців. 

Від потенційної забудови будуть захищені зелені зони у семи районах столиці. 

Голосіївський район: 
– у селищі Чапаєвка, вздовж Столичного шосе (на схилах Лисої гори), на вул. Володимиро-Либідській, вздовж вул. Кишинівської та вул. Азовської, на просп. Голосіївському, 96, на вул. Новопирогівській, 29. 

Дніпровський район: 
– на вул. Будівельників, 40 (між вул. Гетьмана Павла Полуботка та просп. Броварським). 

Подільський район: 
– на вул. Красицького, на вул. Боричів Тік, 17, 19, 21. 

Солом’янський район: 
– на вул. Клінічній, на вул. Кадетський Гай, вздовж вул. Кишинівської та вул. Бориса Гаріна, між будинками № 34, 36 та 38 на вул. Вадима Гетьмана, на вул. Романа Ратушного, 8-а, на вул. Миколи Амосова. 

Дарницький район: 
– на вул. Євгенія Харченка, 47-а, на вул. Лісній 1. 

Святошинський район: 
– вздовж будинків № 79, 77/1, 75/2 на Берестейському просп., вздовж будинку №13 по просп. Академіка Палладіна. 

Шевченківський район: 
– біля будинків № 61, 61-а, 61-б, 61-б на вул. Данила Щербаківського та будинку 9 на вул. Стеценка, на вул. Саксаганського, 118. 

«Крім цього, Київська міська рада ухвалила рішення про закріплення за лісопарковими господарствами 694,5 гектара лісових зон. Таким чином, юридичне оформлення цих земельних ділянок унеможливлює їх подальше перепрофілювання», – зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування комунального некомерційного підприємства «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування на вул. Теремківській, 2-а-6 у Голосіївському районі міста Києва (373941376)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельних ділянок у постійне користування для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень (парку відпочинку) між просп. Миколи Бажана та вул. Срібнокільською навколо озера Срібний Кіл у Дарницькому
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07 грудня 2023 року № 7513/7554 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2024–2025 роки»
  • Про надання згоди комунальному підприємству «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» на знесення та списання підпірної стінки № 4 Протасів Яр за адресою: вул. Докучаєвська, 25 у Солом’янському районі міста Києва