Київський зоопарк взяв участь у конференції Європейської Асоціації зоопарків та акваріумів

Tool items

Київський зоопарк взяв участь у конференції Європейської Асоціації зоопарків та акваріумів, як Кандидат у повноправне членство в Асоціації. Про це повідомив генеральний директор Київського зоопарку Кирило Трантін.

«У міжнародній зоопарківській спільноті відбулася головна подія року – щорічна Конференція Європейської Асоціації зоопарків та акваріумів. Сотні інституцій в режимі онлайн ділилися досвідом, новинами та звітували про свою роботу», – розповів Кирило Трантін.

За його словами, конференція тривала п’ять днів, під час яких учасники ділилися власним досвідом реконструкції зоопарків, оптимізації раціонів, стандартів добробуту, просвітницькими проєктами та науковими дослідженнями.

«Як директор європейської природоохоронної інституції, я розумію важливість бути частиною цією спільноти. Розвиток стандартів, наука та просвітництво – напрями, без яких не можлива робота сучасного зоопарку європейського рівня. Я приємно вражений масштабом події та рівнем координації роботи Асоціації навіть у складний час пандемії», – зазначив Кирило Трантін.

Він підкреслив, що у Київзоо і далі тримають чіткий вектор розвитку: Київський зоопарк – європейський зоопарк. Тут повністю розділяють стратегію ЄАЗА: високі стандарти утримання тварин, глибокий науковий бекграунд розвитку і планування зооколекції, тісна інтеграція всіх організацій-членів у племінні програми збереження видів, скоординована фахова робота у збереженні біорізноманіття, пріоритетна увага до охорони місцевих природних екосистем, залучення відвідувачів до збереження навколишнього середовища, а також виховання у молодого покоління етичного відношення до тварин і розуміння принципів сталого розвитку.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (597949499)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 № 44/3482 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації автомийки на вулиці Крайній, земельна ділянка 1-в у Деснянському районі м. Києва» (354929451)
  • Про продаж земельної ділянки на Оболонській площі, 4 у Оболонському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ОМЕГА5» для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону (333860350)
  • Про продаж на земельних торгах земельної ділянки (або права оренди на неї) на вул. Академіка Заболотного, 5-б у Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування механізованого гаража (443499434)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Петропавлівській, 2-б у Подільському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ПАВІЛЬЙОН ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ» для експлуатації та обслуговування будівлі громадського харчування та роздрібної торгівлі (211667647)