Мешканці Дарниці разом з комунальниками та депутатами Київради впорядковують прибудинкові території

Tool items

Мешканці Дарниці разом з працівниками КО «Київзеленбуд» та депутатом Київської міської ради Олександром Гончаровим впорядковують прибудинкові території. 

Як розповів виданню «Вечірній Київ» депутат Київської міської ради Олександр Гончаров, щороку традиційно спільно з мешканцями району впорядковуємо територію, а саме проводимо прибирання та висаджуємо дерева.  

«Цьогоріч на вулиці Урлівській разом з працівниками КО «Київзеленбуд» висадили близько тридцяти різних кущів і п’ять нових катальп. Крім цього, нещодавно облаштували спортивний майданчик та встановили затишну альтанку. Перлиною двору залишається бювет, який вдалось облаштувати на прохання мешканців», – зазначив Олександр Гончаров. 

Депутат наголосив, що співпраця депутата з громадою — це об'єднання зусиль і ресурсів задля реалізації спільних ініціатив.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04 листопада 2021 року № 3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради»
  • Про деякі питання розміщення рекламних засобів у місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві» (зі змінами і доповненнями, внесеними рішенням Київської міської ради від 27 лютого 2020 року № 143/8313)
  • Про затвердження Положення про Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛАКОР СІТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування та ремонту об'єктів енергетичної, транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) (заїзди-виїзди) на вул. Академіка Заболотного, 37 у