На Центральній спортивній арені Деснянського району відбувся благодійний турнір з футболу «Діти – наше майбутнє»

Tool items

З нагоди Всесвітнього дня дитячого футболу на Центральній спортивній арені Деснянського району відбувся благодійний турнір з футболу «Діти – наше майбутнє».

Захід організовано за підтримки депутата Київської міської ради Юрія Зубка, добровольчого формування №19 «СВА» територіальної громади Деснянського району міста Києва, підрозділу «Софія» батальйону ТОР Управління Патрульної поліції в місті Києві та благодійного фонду «Добряк».

Як зазначив депутат Київської міської ради Юрій Зубко, у змаганнях взяли участь команди юних футболістів 2010-2013 років народження, а також їх батьки. 

«На передовій українські добровольці та військовослужбовці борються з ворогом задля того, щоб захистити нашу державу та, у першу чергу, дітей від військової агресії та антилюдських дій окупанта. У столиці ми маємо створити максимально комфортні умови для повноцінного здорового розвитку юних українців. Зокрема, футбольні матчі є своєрідним способом єднання та вираження нашої підтримки всім постраждалим внаслідок військової агресії. Тому в Деснянському районі наша команда в черговий раз організувала спортивні змагання для дітвори та їх батьків. У час війни необхідно турбуватись та підтримувати дітей задля розвитку навичок та здібностей», – розповів Юрій Зубко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛІОТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку офісу на вул. Павла Пестеля, 11-а у Шевченківському районі міста Києва (556643715)
  • Про передачу ПІДПРИЄМСТВУ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД» земельних ділянок в оренду для експлуатації та обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) на просп. Оболонському, 26 в Оболонському районі міста Києва (393929195)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МСФ ПРОФІЛЬ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу з дебаркадером, автостоянкою та адмінбудинком на Набережно-Печерській дорозі, 5 літ. Д у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 «Про бюджет міста Києва на 2022 рік»
  • Про реорганізацію КП «Київміськрозвиток» шляхом приєднання до КО «Київзеленбуд»