Сквер Шолом-Алейхема перетворять на унікальний літературний простір

Tool items

У Печерському районі по вул. Рогнідинській, 3 сквер Шолом-Алейхема перетворять на унікальний літературний простір.

Реалізацією проєкту покладено на КО «Київзеленбуд».

За словами генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексія Короля, цьогоріч Київська міська рада надала зеленій зоні статус скверу, кияни називають зелену зону іменем «Шолом-Алейхема», адже на вході до нього встановлено пам’ятник відомому письменнику.

«У новоствореному сквері планується спорудити імпровізовану сцену аби кияни мали змогу організовувати театральні вечори та інші мистецькі заходи. Оскільки Шолом-Алейхем був творчою та грамотною людиною, ми заклали в концепт просвіту та книгу як її інструмент. У сквері передбачено створити фотозони, спортивні та дитячі майданчики, встановити лави, у яких основним елементом буде книга. А також заплановано збудувати великий фонтан у формі книги, водні потоки створюватимуть ілюзію перегортання сторінок», – зазначив Олексій Король.

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» наголосив, що у сквері також проведуть роботи з озеленення та встановлять вуличне освітлення, зелена зона має стати сучасним тематичним простором для дозвілля.

«Наразі архітекторами вже напрацьовано ідеї до концепції. Кожен сквер має бути особливим та унікальним. У сквері Шолом-Алейхема також заплановано встановити світильники під старовину аби створити атмосферу старого Києва», – розповів Олексій Король.

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» додав, що у наступному році заплановано реалізувати проєкт унікального скверу, концепцію буде детально обговорено з місцевими жителями Печерського району.

Довідка. Шолом-Алейхем (Рабинович Соломон Наумович) – єврейський письменник, драматург, один з основоположників сучасної художньої літератури мовою їдиш. Життя митця було тісно пов'язане з Україною.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань контролю за діяльністю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунальних підприємств у сфері демонтажу та перенесення тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ «КИЇВМІСЬКБУД» договору оренди земельної ділянки від 27 лютого 2015 року № 43 (зі змінами) (205981852)
  • Про передачу громадянам Телехову Віталію Миколайовичу та Олейніковій Тетяні Миколаївні земельної ділянки в оренду для обслуговування та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (крім об'єктів дорожнього сервісу) (заїзди-виїзди) на вул. Старицького, 5-а
  • Про передачу громадянці Суворовій Ларисі Миколаївні земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі торговельного призначення на вул. Градинській, 6-г у Деснянському районі міста Києва (483398677)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тимошенка Маршала, 1е в Оболонському районі міста Києва (241313461)