Столичних працівників музеїв урочисто привітали із професійним святом

Tool items

Музейників Києва привітали із професійним святом – Міжнародним днем музеїв, який культурна громадськість відзначає 18 травня. У Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва заступниця голови КМДА, депутатка Київської міської ради Ганна Старостенко вручила кращим працівникам музейної справи Подяки Київського міського голови.

«Музейні заклади столиці розвиваються, розширюючи форми і методи роботи з відвідувачами, перетворюються на майданчики творчого та наукового спілкування. Застосування новітніх інформаційних технологій робить відвідувачів активними учасниками музейних процесів. Шановні музейні працівники, своєю діяльністю ви поєднуєте історичне минуле із сучасністю і майбутнім. Саме завдяки вашій подвижницькій, натхненній праці наша історико-культурна спадщина є візитівкою країни та нашого міста. А збережені безцінні колекції музеїв – важливою частиною світової культури. Щиро дякую вам за щоденну самовіддану працю, бажаю нових творчих здобутків і відкриттів, якнайскорішої Перемоги України та миру в нашій державі!» – привітала Ганна Старостенко від імені мера столиці Віталія Кличка працівників музеїв Києва з їхнім професійним святом.

Заступниця голови КМДА зауважила, що музейники третій рік поспіль продовжують працювати в складних умовах. Із початком широкомасштабного вторгнення рф на територію України музеї комунальної власності Києва вимушені були зняти постійно діючі експозиції, утім роботу свою не припинили. Так, за минулий рік у музеях експонували понад 400 виставок. Також у музеях проводять майстер-класи, концерти, заходи на підтримку ЗСУ тощо. А науковці – розробляють пішохідні екскурсії, які користуються попитом у містян. Крім того, музеї активізували міжнародну діяльність – у 2023-му реалізували 9 масштабних проєктів.

Під час заходу депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії Київської міської ради  з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха вручила музейникам столиці Почесні грамоти Київського міського голови.

«У цей непростий час, коли наша держава переживає повномасштабну війну, збереження культурної та історичної спадщини набуває особливого значення, є неоціненним внеском у майбутнє України. Музеї є невичерпним джерелом знань і натхнення для багатьох поколінь, бастіонами культури, де зараз ми маємо змогу черпати сили з нашої історії та традицій. Вони допомагають зберігати пам’ять про минуле, надихають на стійкість та віру в Перемогу. У цей день дякуємо професіоналам музейної справи за відданість і професіоналізм, бажаємо душевних сил і незламності, нових досягнень і цікавих проєктів! Нехай ваша робота і надалі приносить радість та гордість вдячним відвідувачам», – зазначила Вікторія Муха.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про застосування статті 50 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 до рішення Київської міської ради від 16.05.2024 № 465/8431 «Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 14.12.2023 № 7541/7582 «Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 25.05.2023 № 6469/6510 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24.11.2022 № 5678/5719 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІЖРЕГІОНАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЙНО-ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на просп. Валерія Лобановського, 119 у Голосіївському районі міста
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФОРВАРД-А» земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Турівській, 29-а у Подільському районі міста Києва (зміна цільового призначення) (433396508)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС «СТАРТ» земельної ділянки в постійне користування для обслуговування та експлуатації об’єктів, що забезпечують сучасне використання велотреку в межах вулиць Богдана Хмельницького, Михайла Коцюбинського та В'ячеслава Липинського у Шевченківському районі міста Києва (зміна цільового
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000: 91:064:0030) на вул. Некрасова Віктора, 1-3 літ «А» у Подільському районі міста Києва та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:91:064:0056 (596140048)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (662585363)