Студенти-кухарі Київського професійного коледжу сфери послуг приготували обіди для школярів разом із Євгеном Клопотенком

Tool items

Студенти Київського професійного коледжу сфери послуг взяли участь у практикумі в одній із шкіл Деснянського району столиці, під час якого асистували досвідченим кухарям на чолі з Євгеном Клопотенком у готуванні шкільних обідів із нового «Збірника рецептур для шкільних їдалень». Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Ми вже кілька років працюємо над змінами в шкільному харчуванні і мали б значно більше успіху, якби ці процеси не гальмувались спочатку карантинними обмеженнями, а потім військовою агресією росії. І все ж у тих школах із 419-ти, де ми встигли перевести харчування на мультипрофіль – тобто можливість дітям самим обирати з низки страв, що вони їстимуть – маємо значні успіхи. А саме: задоволені і діти, і їхні батьки. І, додатково, до мінімуму зведено кількість продуктів, які викидаються у смітник. Тобто кошти киян, якими ми оплачуємо харчування пільгових категорій у школах, використовуються ефективно. А це тільки на 2024 рік – більше 370 мільйонів гривень. Наразі кількість пільговиків збільшилась і складає вже майже 14% від облікового складу учнів», – заявив Валентин Мондриївський.

Він також зазначив, що участь молодих кухарів у подібних навчаннях дозволить забезпечити заклади освіти якісним персоналом.

«Такі досвідчені кухарі, як Євген Клопотенко та представники наших комунальних підприємств, готові передавати свій досвід, допомагати робити меню і страви сучасними, цікавими і смачними для дітей. І те, що сьогодні ми разом із Департаментом освіти і науки нагородили подяками від адміністрації і подарунками від зіркового гостя 10 молодих студентів-кухарів, стало для них яскравою подією, що точно запам’ятається і підтримуватиме їхню впевненість у правильності вибору професії. Хочу зауважити, що саме професія кухаря є однією з найпопулярніших у наших коледжах. Так, на нього навчаються 16% наших студентів», – підсумував Валентин Мондриївський.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про застосування статті 50 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 до рішення Київської міської ради від 16.05.2024 № 465/8431 «Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 14.12.2023 № 7541/7582 «Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 25.05.2023 № 6469/6510 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24.11.2022 № 5678/5719 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІЖРЕГІОНАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЙНО-ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на просп. Валерія Лобановського, 119 у Голосіївському районі міста
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФОРВАРД-А» земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Турівській, 29-а у Подільському районі міста Києва (зміна цільового призначення) (433396508)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС «СТАРТ» земельної ділянки в постійне користування для обслуговування та експлуатації об’єктів, що забезпечують сучасне використання велотреку в межах вулиць Богдана Хмельницького, Михайла Коцюбинського та В'ячеслава Липинського у Шевченківському районі міста Києва (зміна цільового
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000: 91:064:0030) на вул. Некрасова Віктора, 1-3 літ «А» у Подільському районі міста Києва та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:91:064:0056 (596140048)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (662585363)