Територіальний центр соціального обслуговування Шевченківського району міста Києва отримав засоби реабілітації та навчальне обладнання

Tool items

Територіальний центр соціального обслуговування Шевченківського району міста Києва отримав засоби реабілітації та навчальне обладнання за сприяння депутатки Київської міської ради Наталії Берікашвілі та підтримки міжнародних партнерів.

Як зазначила Наталія Берікашвілі, територіальні центри надають соціальні послуги мешканцям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

«Територіальні центри соціального обслуговування надають допомогу людям з інвалідністю, тяжкохворим громадянам, особам похилого віку. Та загалом реалізують комплекс соціально-побутових, психологічних, реабілітаційних та соціально-педагогічних послуг. Наразі за підтримки міжнародного фонду «WE LOVE U» передали засоби реабілітації та навчальне обладнання в один з таких центрів столиці. Також було підписано меморандум про співпрацю благодійного фонду з Шевченківською районною державною адміністрацією, що формалізує спільну роботу і, впевнена, стане відправною точкою безлічі нових соціальних проєктів», – наголосила Наталія Берікашвілі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)