Трансформація освітнього простору столиці: Київрада затвердила комплексну програму «Освіта Києва. 2024-2025 роки»

Tool items

Київська міська рада затвердила комплексну міську цільову програму «Освіта Києва. 2024-2025 роки». Таке рішення було прийнято сьогодні, 7 грудня, на пленарному засіданні Київради 80 депутатами.

Як зазначив заступник голови КМДА, депутат Київської міської ради Валентин Мондриївський, метою Програми є трансформація освітнього простору столиці в інноваційне, безпечне, інклюзивне та гендерночутливе освітнє середовище.

«Освітнє середовище в Києві має бути таким, щоб здобувачі та здобувачки освіти були забезпечені всім необхідним для успішної самореалізації в житті. Саме це сприятиме сталому соціально-економічному та людиноорієнтованому розвитку столиці. Комплексна міська програма «Освіта Києва. 2024-2025 роки» спрямована на підвищення рівня безпеки освітнього процесу, психосоціальну підтримку та соціально-емоційного навчання, розвиток освітньої інфраструктури та її оновлення відповідно до вимог часу, а також підвищення якості освіти», – наголосив Валентин Мондриївський.

Заступник голови КМДА розповів, що одним з основних пріоритетів залишається створення інклюзивного середовища, забезпечення рівних можливостей та цілковитої доступності до освітнього процесу людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.

«Місто врахувало потребу формування недискримінаційного, безбар’єрного, інклюзивного та безпечного освітнього середовища в закладах освіти. У міській цільовій програмі враховано потребу організації навчання дітей основам безпеки життєдіяльності, з урахуванням їхнього віку і фізичних можливостей, та правилам поведінки в надзвичайних ситуаціях, зокрема в умовах воєнного стану», – зазначив Валентин Мондриївський.

Він додав, що Програма також спрямована і на підтримку тих, хто навчає, та підвищення престижності професії вчителя.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування комунального некомерційного підприємства «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування на вул. Теремківській, 2-а-6 у Голосіївському районі міста Києва (373941376)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельних ділянок у постійне користування для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень (парку відпочинку) між просп. Миколи Бажана та вул. Срібнокільською навколо озера Срібний Кіл у Дарницькому
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07 грудня 2023 року № 7513/7554 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2024–2025 роки»
  • Про надання згоди комунальному підприємству «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» на знесення та списання підпірної стінки № 4 Протасів Яр за адресою: вул. Докучаєвська, 25 у Солом’янському районі міста Києва