У Дарницькому районі пройшов товариський футбольний матч «Все буде Україна»

Tool items

У Дарницькому районі на стадіоні ДЮСШ «Чемпіон» пройшов товариський футбольний матч «Все буде Україна». У матчі взяли участь команди Збройних Сил України та Національної збірної України серед ветеранів.

За словами депутата Київської міської ради Миколи Конопелька, наразі всі об’єднують зусилля проти військової агресії російської федерації, кожен з нас поділяє єдину думку – Україна переможе і настане мир на нашій землі. Товариський футбольний матч за участі військовослужбовців та професійних футболістів є заходом єднання, оскільки згуртований та сильний духом народ здолати неможливо.

«В Україні вже третій місяць триває російсько-українська війна, наші мужні захисники щоденно боронять українські позиції. Кожен з нас спрямовує свої ресурси задля допомоги нашій армії. Водночас ми організували спортивну подію для військових та залучили відомих футболістів, які залюбки зіграли товариський матч на підтримку України. До заходу окрім гравців долучились десятки вболівальників, зокрема подію відвідали легенди вітчизняного футболу: Андрій Біба, Анатолій Дем’яненко, Олексій Михайличенко, Олег Протасов та Юрій Максимов. У фіналі спортивного заходу відбулось нагородження команд, їм вручили пам’ятні кубки, а також гравці команди ЗСУ отримали футбольну форму та м’ячі на знак глибокої шани та нашої вдячності їм», – зазначив Микола Конопелько.

Товариський матч було організовано за підтримки тимчасово виконуючого обов'язків голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Миколи Калашника, депутата Київської міської ради Миколи Конопелька, Асоціації ветеранів футболу України та представників бізнесу.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін до деяких рішення Київської міської ради
  • Деякі питання призначення керівників та педагогічних працівників закладів освіти в умовах воєнного стану
  • Про затвердження переліку природоохоронних заходів у місті Києві, що фінансуватимуться з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2022 році
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 1 кварталі Дарницького лісництва комунального підприємства «Дарницьке лісопаркове господарство» у Дарницькому районі міста Києва (463443802)
  • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у постійне користування для обслуговування та експлуатації скверу на вул. Лісківській у Деснянському районі міста