У Київській міській раді провели тренінг, присвячений рівноправному партнерству жінок і чоловіків

Tool items

Депутати Київської міської ради Юлія Ярмоленко, Наталія Берікашвілі, Євгенія Кулеба, Леонід Ємець, Олеся Зубрицька, Михайло Присяжнюк, Олег Левченко, Ігор Хацевич, Юрій Зубко, Дінара Габібуллаєва, Ольга Чайка та Олександр Бродський взяли участь у тренінгу та обговорили рівноправне партнерство жінок і чоловіків на індивідуальному та інституційному рівнях.

Захід організовано Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) у співпраці з МФО «Київ – за рівні можливості» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Як зазначила Юлія Ярмоленко, всі люди мають бути рівними та вільними від дискримінації, щоб побудувати суспільство, в якому цінують гендерну справедливість і дотримуються прав людини.

«Гендерна рівність є фундаментальним правом людини. В Україні проблема нерівних можливостей різних соціальних груп жінок і чоловіків характерна для кожної сфери суспільного життя, варто лише зосередити свою увагу на цьому питанні та почати працювати в напрямку створення справедливого суспільства. Міська влада підтримує політику рівності в місті. І це надзвичайно важливо», – зазначила Юлія Ярмоленко.

Депутатка додала, що ефективність забезпечення рівних прав та можливостей зумовлюється тим, наскільки питання гендерної рівності інтегровані в інституціональну політику, внутрішню організаційну культуру та повсякденну діяльність органів місцевого самоврядування.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про створення комунального підприємства «Муніципальне управління побутовими відходами» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Б.В.К.» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на вул. Нововокзальній, 2 у Солом'янському районі міста Києва (493413383)
  • Про надання Комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території 119 кварталу Святошинського лісництва у Святошинському районі міста Києва (354458044)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:62:068:0018, наданої в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМСТЕЙТ» для експлуатації та обслуговування виробничого комплексу на вул. Якова Гніздовського, 1 у Деснянському районі міста Києва (386394708)
  • Про передачу громадянці Скачковій Ніні Петрівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Фрометівській, 22 у Голосіївському районі міста Києва (541627966)
  • Про внесення змін до Переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання