У Київській міській раді провели тренінг, присвячений рівноправному партнерству жінок і чоловіків

Tool items

Депутати Київської міської ради Юлія Ярмоленко, Наталія Берікашвілі, Євгенія Кулеба, Леонід Ємець, Олеся Зубрицька, Михайло Присяжнюк, Олег Левченко, Ігор Хацевич, Юрій Зубко, Дінара Габібуллаєва, Ольга Чайка та Олександр Бродський взяли участь у тренінгу та обговорили рівноправне партнерство жінок і чоловіків на індивідуальному та інституційному рівнях.

Захід організовано Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) у співпраці з МФО «Київ – за рівні можливості» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Як зазначила Юлія Ярмоленко, всі люди мають бути рівними та вільними від дискримінації, щоб побудувати суспільство, в якому цінують гендерну справедливість і дотримуються прав людини.

«Гендерна рівність є фундаментальним правом людини. В Україні проблема нерівних можливостей різних соціальних груп жінок і чоловіків характерна для кожної сфери суспільного життя, варто лише зосередити свою увагу на цьому питанні та почати працювати в напрямку створення справедливого суспільства. Міська влада підтримує політику рівності в місті. І це надзвичайно важливо», – зазначила Юлія Ярмоленко.

Депутатка додала, що ефективність забезпечення рівних прав та можливостей зумовлюється тим, наскільки питання гендерної рівності інтегровані в інституціональну політику, внутрішню організаційну культуру та повсякденну діяльність органів місцевого самоврядування.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про затвердження змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 15 грудня 2022 року № 5892/5933 «Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти
  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки інформації, оприлюдненої у журналістських розслідувань щодо діяльності ПрАТ «ХК «Київмісьбуд»
  • Про внесення змін до комплексної міської цільової програми «Молодь та спорт столиці» на 2022 - 2024 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5933/5974 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КИЇВСЬКА СТОМАТОЛОГІЯ» ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд стоматологічної поліклініки на вул. Вербицького Архітектора, 3-б у Дарницькому районі міста
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (662945310)
  • Про перейменування вулиці Анатолія Пантелькіна у Святошинському районі міста Києва
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ВАНГАРД» земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Автозаводській, 76 в Оболонському районі міста Києва (241249191)
  • Про перейменування вулиці Сєченова у Голосіївському районі міста Києва