У Київській міській раді розпочала роботу постійна комісія з питань регуляторної політики

Tool items

З метою вирішення та реалізації питань щодо налагодження ефективної роботи органів місцевого самоврядування у Київській міській раді, сьогодні, 17 вересня, розпочала роботу постійна комісія з питань регуляторної політики.

Голова постійної комісії – Ігор Кириленко, заступниця голови – Ольга Веремеєнко, секретар – Ігор Шпак.

За словами депутата Київської міської ради, голови комісії Ігоря Кириленка, основний фокус діяльності буде зосереджений на розгляді проєктів регуляторних актів та відповідних доповнень до чинних нормативно-правових актів, які будуть виноситись на розгляд Київської міської ради, як регуляторного органу.

«Постійна комісія попередньо вивчає та бере участь у підготовці проєктів рішень планування діяльності Київської міської ради. Також готує експерті висновки щодо регуляторного впливу внесених проєктів регуляторних актів та відстежує результати їх діяльності», – зазначив Ігор Кириленко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про продаж на земельних торгах земельної ділянки (або права оренди на неї) на вул. Академіка Заболотного, 5-б у Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування механізованого гаража (443499434)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Петропавлівській, 2-б у Подільському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ПАВІЛЬЙОН ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ» для експлуатації та обслуговування будівлі громадського харчування та роздрібної торгівлі (211667647)
  • Про продаж на земельних торгах земельної ділянки (або права оренди на неї) на шосе Стратегічному, 23 у Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування магазину (648994903)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Героїв Дніпра, 41 (літ. Н) у Оболонському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «РИНОК ОБОЛОНЬ» для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі (668481165)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07.02.2019 № 96/6752 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного центру з закладами громадського харчування на вул. Академіка Заболотного, 47 у Голосіївському районі м. Києва» (671884997)