У Печерському районі розпочато капітальний ремонт скверу

Tool items

Капітальний ремонт скверу розпочато між будинками 6/8, 9 та 10 по вул. Тверський тупик у Печерському районі.

Про це повідомив сьогодні, 23 липня, депутат Київської міської ради, голова Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв на свій сторінці у мережі Facebook.

За словами депутата, капітальний ремонт скверу буде проведено за дорученням мера Києва Віталія Кличка.

«У сквері буде висаджено нові дерева, влаштовано газон та садову композицію. Буде встановлено лави, урни, ліхтарі на сонячних батареях та болард для обмеження в'їзду транспортних засобів. Також передбачено облаштування спортивного майданчика і мощення доріжок», – розповів Михайло Терентьєв.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про надання управлінню соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування комплексу будівель та приміщень соціальної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю на вул. Івана Крамського, 10 у Святошинському районі міста Києва (
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі газорозподільчого пункту на вул. Берлінського Максима, 12 у Шевченківському районі міста Києва (463415467)
  • Про відмову громадянці Забродській Галині Дмитрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу вул. Сильвестра Косова у Солом'янському районі міста Києва (491010309)
  • Про відмову громадянину Рожкову Роману Валерійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення садівництва в Оболонському районі міста Києва (420017336)
  • Про відмову громадянці Бовсуновській Ользі Юріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Провідницькій у Солом'янському районі міста Києва (579801147)