У столичних школах почала працювати «Муніципальна охорона»

Tool items

Працівники комунальної організації «Муніципальна охорона» приступили до охорони київських шкіл. Так, перші охоронники відсьогодні забезпечуватимуть фізичну та технічну охорону на час учбового процесу в кількох освітніх закладах Святошинського району. До кінця року планується забезпечити охорону всіх столичних шкіл. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА.

Щонайменше одна особа із «Муніципальної охорони» перебуватиме в кожній школі столиці, забезпечуючи охорону та безпеку школярів.

Нагадаємо, що наразі триває набір та підготовка штату охоронників для шкіл. До команди «муніципалів» запрошують людей із досвідом роботи на подібній посаді, зокрема тих, які мають свідоцтво охоронника.

Працюватимуть охоронці у школах відповідно до Закону України «Про охоронну діяльність» та ліцензійних умов провадження охоронної діяльності. Основною функцією «Муніципальної охорони» в освітніх закладах є охорона дітей та безпека працюючого персоналу.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження Положення про Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про розроблення Міської цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарювання міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Києва»
  • Про затвердження Положення про Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)