У столиці для медичних працівників провели триденний семінар на тему: «Методи і засоби реабілітації людей з порушеннями слуху»

Tool items

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська обговорила з фахівцями закладів охорони здоров'я методи і засоби реабілітації людей з порушеннями слуху.

Триденний семінар відбувся у межах проєкту «Розробка та реалізація комплексної програми реабілітації людей з функціональними порушеннями чи інвалідністю на базі Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни», що реалізує Українське товариство глухих у партнерстві з Київською міською радою, Департаментом охорони здоров’я КМДА за підтримки Програми розвитку ООН та за фінансової підтримки Уряду Японії.

Як зазначила Леся Петрівська, слух – це ключовий елемент нашої комунікації, ми витрачаємо від 45% до 75% часу на слухання, у 90% випадках – ми це робимо несвідомо.

«Втрата можливості чути може бути важким випробуванням. Повертатись до звичного життя – це нова адаптація і велике завдання. І перші до кого ми йдемо за допомогою, у разі виникнення проблем зі здоров'ям – це лікарі, які не лише рятують життя, а й надають підтримку та реабілітацію. Тому, саме для медичних працівників, провели триденний семінар та обговорили методи і засоби реабілітації людей з порушеннями слуху. Мова йшла про реабілітацію осіб зі зниженням слуху – приглухуватістю, та осіб з повною втратою слуху – глухотою. Ми обговорили методи психологічної корекції і розвитку звукосприймання», – наголосила Леся Петрівська.

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю додала, що подолання фізичних та соціальних перешкод допомагає людям із втратою слуху інтегруватися у суспільство та забезпечити повноцінне життя.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання згоди комунальному підприємству «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» на знесення та списання підпірної стінки № 4 Протасів Яр за адресою: вул. Докучаєвська, 25 у Солом’янському районі міста Києва
  • Про надання громадянину Ніколаєнку Олександру Васильовичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Опанаса Сластіона, 12 у Дарницькому районі міста Києва (642040107)
  • Про передачу громадянину Кривошею Олександру Григоровичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Самчука Уласа, 35 у Голосіївському районі міста Києва (516327535)
  • Про надання ОФІСУ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Симона Петлюри, 7/9 у Шевченківському районі міста Києва (303903326)
  • Про деякі питання використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебуває у володінні та користуванні приватного акціонерного товариства «Акціонерна компанія «Київводоканал»