У столиці людям з інвалідністю та маломобільним групам населення надають адресну гуманітарну допомогу

Tool items

У столиці людям з інвалідністю та маломобільним групам населення надають адресну гуманітарну допомогу з метою забезпечення першочергових потреб мешканців. 

Як зазначила Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська, у час повномасштабного військового вторгнення країни-агресора на територію України люди з інвалідністю та маломобільні групи населення опинились у вкрай скрутному положенні, сотні громадян не мають змоги самостійно задовольняти першочергові потреби.

«Наразі одним із пріоритетів роботи для нашої команди є забезпечення базових соціальних потреб осіб з інвалідністю, людей похилого віку та інших маломобільних громадян. З перших днів війни відвідуємо киян, які потребують постійної допомоги та надаємо їм гуманітарну допомогу. Так регулярно адресно доставляємо громадянам крісла колісні, продуктові набори, засоби гігієни, медичні вироби, а також дитяче харчування та подарунки для малюків. Ми спілкуємось з мешканцями та допомагаємо їм вийти зі складної життєвої ситуації та адаптуватись до нових обставин воєнного часу. Необхідно підтримувати один одного та надавати необхідну допомогу всім тим, хто зараз цього потребує», – розповіла Леся Петрівська.

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю додала, що необхідно встановлювати додаткові соціальні гарантії для мешканців та піклуватись про всіх людей, які постраждали в результаті російсько-української війни.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛІОТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку офісу на вул. Павла Пестеля, 11-а у Шевченківському районі міста Києва (556643715)
  • Про передачу ПІДПРИЄМСТВУ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД» земельних ділянок в оренду для експлуатації та обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) на просп. Оболонському, 26 в Оболонському районі міста Києва (393929195)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МСФ ПРОФІЛЬ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу з дебаркадером, автостоянкою та адмінбудинком на Набережно-Печерській дорозі, 5 літ. Д у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 «Про бюджет міста Києва на 2022 рік»
  • Про реорганізацію КП «Київміськрозвиток» шляхом приєднання до КО «Київзеленбуд»