У столиці знешкоджують амброзію екологічно безпечним методом

Tool items

З метою знищення шкідливої рослини, яка викликає агресивну алергічну реакцію у багатьох киян, міські території оброблять спеціальними засобами від амброзії.
 
Робоча нарада щодо боротьби з амброзією відбулась 29 липня, у якій взяли участь депутат Київської міської ради Олександр Гончаров, представники КО «Київзеленбуд», КП «Плесо», відділу контролю за благоустроєм ДРДА, КП УЗН Дарницького району.
 
Як зазначив на своїй сторінці у мережі Facebook Олександр Гончаров, під час робочої наради були обговорені методи обробки міських територій від амброзії.
 
«За сприятливих погодних умов, амброзія активно росте та випускає цвіт, а це – найбільш агресивний алерген для здоров'я людини. Найдієвішим методом знищення шкідливої рослини є не скошування чи видалення з коренем, а обробка екологічно безпечним методом. На основі звернень та пропозицій мешканців, було систематизовано та подано поадресний перелік вулиць де потрібно знешкодити амброзію, рослину оброблятимуть «Амбростопом», за 3-4 дні вона повністю засихає та не розповсюджується. Компоненти діють лише на амброзію. Та за словами виробника не шкодять іншим рослинам, ґрунту, комахам, тваринам та здоров'ю людини», – зазначив Олександр Гончаров.
 
Депутат додав, що наразі вже оброблено частину Дарницького району від амброзії, шкідливу рослину знешкоджено на території дошкільного закладу освіти №550, бювету по вул. Григоренка, 14, по вул. Тальнівській та вул. Дніпровій.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
  • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на вул. Медовій у Солом’янському районі міста Києва (618753976)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на перетині вул. Народного ополчення та вул. Медової у Солом’янському районі міста Києва (435397038)
  • Про організаційні питання, пов'язані з ефективним використанням та збереженням елементів благоустрою та гідротехнічних споруд Оболонської набережної
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів для населення та належного фінансування виплат субсидій на оплату житлово-комунальних послуг
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 13.05.2021 № 952/993 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік»
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 11.04.2005 року № 72-6-00265 (зареєстровано в реєстрі за № 267), укладеного між Київською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «МОНАРХ» для будівництва, експлуатації та обслуговування навчально-виховного закладу по вул. Уманська, 8-12 у Солом’янському районі м. Києва
  • Про надання управлінню освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування стадіону спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 314 з поглибленим вивченням іноземної мови на вул. Княжий