У Святошинському районі відкрито сквер по вулиці Чорнобильській, 12

Tool items

У Святошинському районі відкрито відремонтований сквер по вулиці Чорнобильській, 12. Площа скверу – 0,65 га.

Ініціаторкою облаштування скверу виступила депутатка Київської міської ради, заступниця голови постійної комісії з питань транспорту, зв'язку та реклами Вікторія Бурдукова, а роботи з капітального ремонту виконувало КО «Київзеленбуд».

За словами генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексія Короля, оновлений сквер було відкрито з нагоди Дня захисників та захисниць України.

«Загалом у ході капітального ремонту було влаштовано 3 480 кв. м. доріжок з ФЕМ, встановлено нові лави й урни для сміття, посіяно газони. Акцент зроблено на пам’ятному знаку воїнам-героям АТО – до нього тепер веде алея, на початку якої висаджено групами спірею, також по обидві сторони від доріжки – кулясті туї та хризантеми, а за каменем зеленою стіною ростуть туї та на новому флагштоці майорить прапор України», – розповів Олексій Король.

Як зазначила Вікторія Бурдукова, статус скверу даній земельній ділянці було присвоєно у 2016 році згідно з рішенням Київської міської ради, а у 2017 році там було встановлено пам’ятний знак мешканцям Святошинського району, які загинули в зоні антитерористичної операції на Сході України.

«Даний сквер має особливе значення для святошинців, адже пам’ятний знак є уособленням боротьби за незалежність, місцем вшанування пам’яті про загиблих киян у зоні АТО. Важливо проводити своєчасний благоустрій території та доглядати за монументом. Водночас через сквер щоденно проходить доволі велика кількість людей, яким необхідно забезпечити комфортні умови для пересування. Потрібно облаштовувати сучасні зелені простори для дозвілля та відпочинку киян», – підкреслила Вікторія Бурдукова.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)