Упродовж 2021 року 40 ділянок київських доріг було захищено пластиковими делініаторами

Tool items

Протягом минулого року від хаотичного паркування в місті пластиковими делініаторами було захищено 40 ділянок доріг. Про це розповів заступник голови КМДА Костянтин Усов у своєму Telegram-каналі.

За його словами, Центр організації дорожнього руху запровадив нові схеми організації дорожнього руху для безперешкодного проїзду «швидких» біля наступних медзакладів:  поліклініки на вул. Ризькій; лікарні на вул. Зоологічній; дитячих лікарень на вулицях Терещенківській та Дегтярівській; Інституту серця та клінічної лікарні швидкої допомоги на вул. Братиславській; лікарень на вул. Калнишевського та Кондратюка; підстанцій швидкої медичної допомоги на вул. Джеймса Мейса та Електротехнічній, а також біля пологових будинків на вул. Мостицькій і Лєскова.

«Задля додаткового убезпечення дітей делініатори встановлено біля музичної школи на вул. Ентузіастів та гімназії в Бутишевому провулку. Обладнані розмежувальними стовпчиками зупинки громадського транспорту поблизу Либідської площі та на вул. Юрія Кондратюка», – додав заступник голови КМДА.

Він також нагадав, що у місті минулого року встановили дві потужні системи безпеки для мінімізації наслідків ДТП.

«На Великій Кільцевій дорозі встановили першу в Києві систему захисту зупинок громадського транспорту від тарану автомобілем. Це 30-тонна конструкція з армованим фундаментом і 11-ма антитаранними оцинкованими болардами з товщиною стінок у 16 мм. Друга – демпферна система завдовжки 6,5 м, що поглинає силу удару при аварії та здатна зупинити автомобіль на швидкості 100 км/год. Її встановили на перехресті вул. Маршала Малиновського та Оболонського проспекту», – розповів Костянтин Усов.

Заступник голови КМДА зазначив, що на сьогодні у Києві вже понад 15 км тротуарів захищено напівсферами і металевими стовпчиками, і запевнив, що місто продовжуватиме захищати громадський простір від хаотичного паркування та відмежовувати смуги громадського транспорту для зручності киян.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 26 січня 2006 року № 79-6-00384 (зі змінами), укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «МЕГАПОЛІСЖИТЛОБУД»
  • Про відмову громадянину Бардадиму Ігорю Ігоровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва на вул. Парниковій у Голосіївському районі міста Києва (340146482)
  • Про відмову громадянці Крамській Людмилі Михайлівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд біля вулиці Московської у Солом'янському районі міста Києва (557801676)
  • Про відмову громадянці Гужві Лідії Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення садівництва на вул. 31-шій Садовій, діл. 81 у Дніпровському районі міста Києва (692650160)
  • Про надання ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ 3066 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М. КИЇВ) земельної ділянки в постійне користування для розміщення та постійної діяльності Національної гвардії України на вул. Севастопольській, 14 у Дарницькому районі міста Києва (563239243)