Ветерани та члени їх сімей можуть отримати 20 тисяч гривень фінансової допомоги для власного бізнесу

Tool items

БУ «Український ветеранський фонд» запустила програму мікрофінансування бізнесу ветеранів або членів їх сімей, які є фізичними особами-підприємцями або самозайнятими особами та мають підтверджений статус внутрішньо переміщених осіб. 

Як зазначили в Міністерстві у справах ветеранів України, одним із основних завдань бюджетної установи «Український ветеранський фонд» є сприяння соціальному захисту ветеранів та членів їх сімей.

«У зв’язку з повномасштабною агресією росії було створено спеціальний проєкт із мікрофінансування бізнесу. Фонд відшкодовує до 20 тисяч гривень на товари та обладнання для ФОПів, які належать ветеранам та членам їх родин. Гроші можуть отримати учасники бойових дій, які не на службі, або їх близькі родичі, які мають статус ВПО. Придбане обладнання або товар має відповідати КВЕДам вашого ФОПа», – розповіли в Міністерстві у справах ветеранів України.

Для того, щоб отримати одноразову фінансову допомогу потрібно: 
– відсканувати або відфотографувати пакет документів: паспорт заявника з пропискою, виписка або витяг з Єдиного державного реєстру про ФОП або самозайняту особу, документ, який підтверджує статус ветерана або статус члена його сім’ї, довідка про статус ВПО.
– відсканувати або відфотографувати чеки та накладні на покупки товарів або обладнання, які зроблені після 24 лютого 2022 року;
– подати заявку на відшкодування на сайті БУ «Український ветеранський фонд» у розділі «Мікрофінансування». 

Покрокова інструкцію, як подати заявку через аплікаційну форму, за посиланням: https://youtu.be/M2yKMc0tGzY.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253493750)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (335221234)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» в оренду земельної ділянки для завершення будівництва з подальшою експлуатацією та обслуговуванням ремонтно-виробничої бази на вул. Миколи Закревського, 14 у Деснянському районі міста Києва (475444133)
  • Про передачу громадянину Костенку Ярославу Валерійовичу земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд майнового комплексу заводу залізобетонних виробів на вул. Новокостянтинівській, 4-Е в Оболонському районі міста Києва (596943437)
  • Про надання комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Деревлянській, 14/16 у Шевченківському районі міста Києва (636924174)