Віталій Кличко: Навіть в умовах воєнного стану місто робить усе, щоб і надалі оснащувати столичні лікарні сучасним обладнанням

Tool items

Навіть в умовах воєнного стану столиця робить усе, щоб і надалі оснащувати міські лікарні сучасним обладнанням. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час відвідування Міської дитячій клінічній лікарні № 1, яка отримала партію нового реанімаційного обладнання.

«Місто залучило від Українського Міжнародного кризового фонду та компанії  Project Cure спеціальне обладнання, яке ми передали в цю лікарню. Його встановлюють і налагоджують. А деяке вже працює. Зокрема, ми отримали чотири багатофункціональних ліжка-каталки класу Prime, пристосованих для транспортування важких хворих із приймального відділення та операційних. Ліжка – з можливістю надання інтенсивної допомоги вже під час транспортування та при подальшому перебуванні пацієнта у відділенні реанімації на цьому ліжку», – зазначив Віталій Кличко.

Також медзаклад отримав три дефібрилятори для здійснення реанімаційних заходів. Три монітори спостереження за пацієнтом, що дозволяють у реальному часі отримувати показники життєдіяльності (насичення крові киснем, частоту серцевих скорочень, артеріальний тиск та електрокардіографію). Та анестезійні маски й шприці.

«Ми вдячні небайдужим благодійникам за допомогу. Це важливо. Бо буде врятоване життя не одного маленького пацієнта. Навіть в умовах воєнного стану місто робить все, щоб і надалі оснащувати столичні лікарні сучасним обладнанням», – наголосив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін до Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки щодо забезпечення фінансування додаткових заходів у сфері соціального захисту та соціального забезпечення в умовах запровадженого в Україні правового режиму воєнного стану
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253493750)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (335221234)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» в оренду земельної ділянки для завершення будівництва з подальшою експлуатацією та обслуговуванням ремонтно-виробничої бази на вул. Миколи Закревського, 14 у Деснянському районі міста Києва (475444133)
  • Про передачу громадянину Костенку Ярославу Валерійовичу земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд майнового комплексу заводу залізобетонних виробів на вул. Новокостянтинівській, 4-Е в Оболонському районі міста Києва (596943437)
  • Про надання комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Деревлянській, 14/16 у Шевченківському районі міста Києва (636924174)