Віталій Кличко привітав працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом

Tool items

Мер столиці Віталій Кличко на початку засідання Київради привітав працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом.

«Хочу привітати всіх з Днем місцевого самоврядування, який відзначаємо сьогодні. Реформа з децентралізації влади була однією з найуспішніших в Україні. Але сьогодні, на жаль, бачимо тривожні процеси, спрямовані на централізацію влади. Ми з вами не повинні допустити згортання демократичних перетворень. Місцеве самоврядування – основа демократії. Громади не повинні бути позбавлені права обирати владу, права впливати на рішення, які вона ухвалює. Якщо ми йдемо в Європу, будуємо демократичну державу, – то повинні дотримуватися демократичних принципів!» – наголосив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування комунального некомерційного підприємства «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування на вул. Теремківській, 2-а-6 у Голосіївському районі міста Києва (373941376)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельних ділянок у постійне користування для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень (парку відпочинку) між просп. Миколи Бажана та вул. Срібнокільською навколо озера Срібний Кіл у Дарницькому
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07 грудня 2023 року № 7513/7554 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2024–2025 роки»
  • Про надання згоди комунальному підприємству «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» на знесення та списання підпірної стінки № 4 Протасів Яр за адресою: вул. Докучаєвська, 25 у Солом’янському районі міста Києва