Віталій Кличко разом з представниками дипломатичних місій, акредитованих в Україні, відкрив на Михайлівській площі фотовиставку «Київ. Незламне серце Європи»

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко з нагоди Дня Європи та напередодні Дня Києва, разом з послами різних країн, відкрив на Михайлівській площі фотовиставку «Київ. Незламне серце Європи». Виставка демонструє, що Київ, як серце України, є головним форпостом боротьби за незалежність у війні з росією, а Україна стоїть на захисті всієї Європи.

«У центрі Європи росія чинить злочини проти людяності, буквально стирає з землі міста і селища, вбиває і катує українців, чинить геноцид українського народу. І світ повинен бачити і розуміти, що тут відбувається. Я на всіх майданчиках, на всіх міжнародних зустрічах доношу правду про події в Україні, про нашу боротьбу і виклики, які нам доводиться долати. Також ми робимо, зокрема, такі виставки, як ми з вами оглянули. Ця фотовиставка про незламність Києва була показана в Чехії, Словенії, Мексиці, Німеччині, Польщі, Канаді, Угорщині. Влітку її побачать у Парижі», – зазначив Віталій Кличко.

Під час неформального спілкування мер Києва подякував очільникам та представникам дипломатичного корпусу за допомогу та підтримку України в боротьбі з російською навалою. Та висловив надію на подальшу допомогу світового співтовариства.

Концепцією фоторобіт виставки «Київ. Незламне серце Європи» основна увага приділяється не тільки руйнуванням у Києві та Київській області, а нескореності українців та продовженню життя навіть у страшних умовах війни. Експозиція нараховує 34 світлини. Виставку можна відвідати на Михайлівській площі до 18 червня.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про затвердження змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 15 грудня 2022 року № 5892/5933 «Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти
  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки інформації, оприлюдненої у журналістських розслідувань щодо діяльності ПрАТ «ХК «Київмісьбуд»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо призупинення реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2023 року № 174 «Деякі питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я» для міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін до комплексної міської цільової програми «Молодь та спорт столиці» на 2022 - 2024 роки
  • Про поновлення спільному українсько-німецькому товариству з обмеженою відповідальністю з іноземною інвестицією «КЕРШЕР» договору оренди земельних ділянок від 01 квітня 2003 року № 62-6-00056 (зі змінами) (310575686)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «АВТОНАФТА» договору оренди земельної ділянки від 12 листопада 2003 року № 62-6-00087 (зі змінами) (737503051)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕНТА ЛОГІСТИК» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування виробничих будівель і споруд на вул. Куренівській, 14 б в Оболонському районі міста Києва (662384465)
  • Про поновлення спільному українсько-німецькому товариству з обмеженою відповідальністю з іноземною інвестицією «КЕРШЕР» договору оренди земельної ділянки від 01 квітня 2003 року № 78-6-00086 (зі змінами) (410051652)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СВАРОГ КАПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі на вул. Хорива, 55 (літ. Б) у Подільському районі міста Києва (364454473)