Віталій Кличко розповів, як завершують будівництво парку на Троєщині

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко розповів, як завершують будівництво парку «Троєщина» на своїй сторінці у мережі Facebook.

«Вже незабаром ми повністю завершимо будівництво парку “Троєщина”, що вздовж проспекту Романа Шухевича. Та плануємо презентувати його киянам у кінці серпня. Створювали парк у три етапи – відповідно до кількості озер зеленої зони. Першу чергу ми презентували у жовтні 2018 року, другу – у червні 2020 року. І от завершуємо роботи в рамках третьої черги. А це – 4,4 гектари території. Загальна ж площа зони відпочинку – 9,5 гектари», – наголосив мер Києва.

Віталій Кличко зазначив, що сьогодні в парку на фінальній стадії роботи з влаштування доріжок з ФЕМ, встановлення лав та урн, облаштування освітлення та поливу.

У цій частині зеленої зони (третій черзі) кияни та гості Києва зможуть насолодитися амфітеатром, а також альтанкою у кримсько-татарському стилі. Також біля третього озера з’явиться оглядовий майданчик та вимостки для рибалок. Здійснять озеленення території.

Віталій Кличко нагадав, що під час робіт на перших двох чергах парку влаштували пішохідні та велосипедні доріжки, встановили лави та урни, систему відеоспостереження та сигнальні кнопки, сучасне освітлення території та облаштували полив.

Також у парку є дитячий майданчик, майданчики для воркауту, багатофункціональне спортивне поле, шаховий павільйон, майданчик для вигулу собак, альтанка та оглядовий майданчик на воді, вимостки для рибалок, сучасна громадська вбиральня.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 23 липня 2007 року №№63-6-00421 (зі змінами), 63-6-00422 (зі змінами), укладених між Київською Міською радою та відкритим акціонерним товариством «Гідромеханізація»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі насосної станції № 9 на вул. Миколайчука Івана, 19 Б у Дніпровському районі міста Києва (334117899)
  • Про питання управліннями районами в місті Києві
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 22 у Деснянському районі міста Києва (528541608)