Віталій Кличко вручив ордери на квартири киянам-захисникам

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко вручив ще 13 ордерів на квартири киянам-захисникам. Мер столиці також повідомив, що місто цього року вже закупило 612 квартир для учасників бойових дій та їхніх родин на загальну суму понад 1 мільярд гривень.

«Більшість із вас захищає Україну з 2014 року. Ви брали участь в АТО. І продовжуєте битися на передовій від початку повномасштабного вторгнення російських варварів. Саме ви, наші Захисники, показали, що українці – сильний народ. Ви пройшли через багато випробувань. Бачили біль, смерть і руйнування. Ви ризикуєте своїм життям, щоб Україна була вільною та незалежною державою. Наші Захисники та Захисниці віддають свої сили, здоров’я, життя за демократичне та європейське майбутнє», – наголосив під час церемонії вручення ордерів Віталій Кличко.

Він нагадав, що сьогодні понад 100 тисяч киян і киянок боронять Україну на фронті.

«Київ продовжує піклуватися про військових і ветеранів. Ми хочемо, щоб після Перемоги, коли ви повернетеся додому, до своїх близьких і мирного життя, ви мали більше комфорту. Забезпечення житлом наших Захисників та Захисниць – це важливе питання для Києва. Цього року місто вже закупило 612 квартир для учасників бойових дій та їхніх родин. На загальну суму понад 1 млрд гривень. Із них: 215 квартир будуть введені в експлуатацію до кінця цього року. Інші – протягом наступного року. І ми продовжимо закуповувати житло для наших Захисників», – зазначив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування комунального некомерційного підприємства «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування на вул. Теремківській, 2-а-6 у Голосіївському районі міста Києва (373941376)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельних ділянок у постійне користування для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень (парку відпочинку) між просп. Миколи Бажана та вул. Срібнокільською навколо озера Срібний Кіл у Дарницькому
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07 грудня 2023 року № 7513/7554 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2024–2025 роки»
  • Про надання згоди комунальному підприємству «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» на знесення та списання підпірної стінки № 4 Протасів Яр за адресою: вул. Докучаєвська, 25 у Солом’янському районі міста Києва