Віталій Павлик: В єдності сила, тому необхідно консолідувати зусилля та разом боротись проти ворога

Tool items

В єдності сила, тому необхідно консолідувати зусилля та разом боротись проти ворога.

Про це сьогодні, 23 лютого, заявив депутат Київської міської ради Віталій Павлик під час пленарного засідання II сесії Київської міської ради IX скликання.

За словами Віталія Павлика, єднання народу – це неймовірна міць та могутність, яку не здолати будь-якому загарбнику.

«Київська міська рада показує приклад всім місцевим радам України у згуртованості та результативності діяльності заради безпеки киян та ефективного функціонування міської інфраструктури. Ми звернулись до Київського міського голови Віталія Кличка щодо залучення депутатів не лише до ухвалення рішень, але й до опрацювання всього комплексу питань та викликів, які наразі вкрай актуальні для киян», – зазначив Віталій Павлик.

Депутат додав, що український народ не допустить узурпаціі та пригнічення й надалі буде гідно боронити територіальну цілісність рідної землі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ГЕОРГ ДЕВ’ЯТИЙ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі у пров. Георгіївському, 9 у Шевченківському районі міста Києва (686484313)
  • Про розроблення проєкту детального плану території для розташування Національного військового меморіального кладовища на території урочища «Лиса Гора» Голосіївського району міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 9 кварталі Дніпровського лісництва у Дніпровському районі міста Києва (344408495)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 49 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (244009433)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо встановлення розміру мінімальної пенсії за віком для осіб, які втратили працездатність, а також державної соціальної допомоги для осіб з інвалідністю на рівні мінімальної заробітної плати