Володимир Бондаренко: Депутатів Київської міської ради забезпечать посвідченнями та нагрудними знаками

Tool items

З метою виконання вимог чинного законодавства України депутатів Київської міської ради планують забезпечити посвідченнями та нагрудними знаками.

Такий проєкт рішення підтримали на засіданні постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, наразі питання, які пов'язані з посвідченнями регулюються підзаконними нормативно-правовими актами, а саме Постановою Президії Верховної Ради Української РСР, де затверджено зразок у формі книжечки з твердою обкладинкою.

«Київська міська територіальна виборча комісія наполягає на забезпеченні депутатів Київської міської ради паперовими посвідченнями та нагрудними знаками, адже це є вимогою чинного законодавства. Наразі ми мусимо використовувати виключно посвідчення у формі книжечки, адже досі на законодавчому рівні не має належного регулювання вказаного питання. Тому не можна використовувати пластикові картки, як посвідчення, проте вони поєднують у собі картку для голосування та перепустку», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови додав, що нагрудний знак депутата Київської міської ради являє собою стилізоване зображення Державного прапора України.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про продаж земельної ділянки на просп. Перемоги, 115 у Святошинському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «Фінішор і К» для обслуговування та експлуатації будівлі магазину (361175273)
  • Про передачу громадянам Камінському Віктору Івановичу, Сліпцю Петру Петровичу земельних ділянок в оренду для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Святошинській, 3-А у Святошинському районі міста Києва (244671743)
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «РІЕЛТІ КЕПІТАЛ ІНВЕСТМЕНТС» земельних ділянок в оренду для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Святошинській, 3 у Святошинському районі міста Києва (771971445)
  • Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу (475119142)
  • Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу (211069424)