Володимир Бондаренко привітав українців з Днем Соборності України

Tool items

День Соборності України – свято, яке відзначають щороку, 22 січня, в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, яке відбулось у 1919 році.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, 103 роки тому відбулась важлива подія, суть якої була в об'єднанні українського народу поза межами існуючих на той час кордонів та політичних прапорів.

«Соборність України в сучасному, багатомірному розумінні пролягає від територіальної цілісності до громадянської консолідації. Україна обрала свій шлях – непохитного національного консенсусу та безумовного та безперервного суспільного діалогу. Після злуки українських земель кожний ворог стає спільним українським ворогом й проти його посягань повинні спільно стати всі українці. Ці слова міністра УНР Микити Шаповала, сказані тоді в 1919 році досі є актуальними», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради розповів, що біля наших кордонів агресор, який погрожує зброєю.

«Проти нас ведеться як гібридна, так і відкрита війна. І без єдності всередині нашої держави – ми слабкі. Без єдності всередині нашої держави – ми втрачаємо час. Замість протидії ворогові ми витрачаємо його на внутрішнє поборювання. Ворожнеча всередині країни має припинитись», – наголосив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що єдність суспільства поза залежністю від партійних кольорів є запорукою становлення та розвитку країни.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 26 січня 2006 року № 79-6-00384 (зі змінами), укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «МЕГАПОЛІСЖИТЛОБУД»
  • Про відмову громадянину Бардадиму Ігорю Ігоровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва на вул. Парниковій у Голосіївському районі міста Києва (340146482)
  • Про відмову громадянці Крамській Людмилі Михайлівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд біля вулиці Московської у Солом'янському районі міста Києва (557801676)
  • Про відмову громадянці Гужві Лідії Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення садівництва на вул. 31-шій Садовій, діл. 81 у Дніпровському районі міста Києва (692650160)
  • Про надання ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ 3066 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М. КИЇВ) земельної ділянки в постійне користування для розміщення та постійної діяльності Національної гвардії України на вул. Севастопольській, 14 у Дарницькому районі міста Києва (563239243)