Володимир Бондаренко: Сьогодні ми згадуємо події десятирічної давнини, які змінили хід української історії

Tool items

В Україні сьогодні, 21 листопада, відзначають День Гідності та Свободи. Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко долучився до церемонії покладання квітів на алеї Героїв Небесної Сотні біля Меморіалу киянам, які загинули за цілісність і незалежність України.

Як зазначив Володимир Бондаренко, Революція Гідності стала не просто переломним історичним моментом для України, вона стала подією, яка змінила світ.

«Десята річниця Революції Гідності, тоді у 2013 році український народ продемонстрував волю до свободи та власне почуття гідності. Герої Небесної Сотні віддали свої життя недаремно. Кращі сини та дочки України кладуть свої життя сьогодні недаремно. Ми змінились. Сьогодні боротьба за Україну триває. Україна обовʼязково переможе», – наголосив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що український народ неодноразово підтверджував і зараз продовжує боротись за право визначати своє майбутнє.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування комунального некомерційного підприємства «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування на вул. Теремківській, 2-а-6 у Голосіївському районі міста Києва (373941376)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельних ділянок у постійне користування для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень (парку відпочинку) між просп. Миколи Бажана та вул. Срібнокільською навколо озера Срібний Кіл у Дарницькому
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07 грудня 2023 року № 7513/7554 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2024–2025 роки»
  • Про надання згоди комунальному підприємству «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» на знесення та списання підпірної стінки № 4 Протасів Яр за адресою: вул. Докучаєвська, 25 у Солом’янському районі міста Києва