Громадська приймальня

Адреса:
04215, м. Київ, просп. Георгія Гонгадзе, буд. 28-а, оф. 6 (Подільський район)
Телефон:
(097) 913-63-35
Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні:

"ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТАЛАНОВИТІ ДІТИ УКРАЇНИ"

(ідентифікаційний код 36127228)
Керівник: Якименко Юлія Михайлівна

  • https://kmr.gov.ua/sites/default/files/rozporyadzhennya_1.pdf
pdfdoc Розпорядження

Помічники-консультанти

Павленко Тетяна Олександрівна
Теслюк Віктор Миколайович
Тихонюк Максим Олександрович
Чухліб Денис Євгенійович
Асадов Ельмін Ел’яс Огли

Депутати Київради

Любченко
Денис
Олегович
Дата народження:
04.08.1994
Фракція:
Депутатська фракція Політичної партії «Європейська Солідарність»
Посади:
Постійна комісія Київської міської ради з питань охорони здоров'я, сім'ї та соціальної політики
Член комісії
Рішення/Проекти рішень

Проект рішення Київської міської ради

Проект рішення Київської міської ради №142 (Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо розгляду можливості продовження виплати соціальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб до кінця дії воєнного стану в Україні)
Проект рішення Київської міської ради №1624 (Про перенаправлення коштів на потреби Збройних Сил України та здійснення заходів щодо збільшення фінансування міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216)
Біографія

Народився 4 серпня 1994 року у м. Києві.

Закінчив Державний податковий університет у місті Ірпінь Київської області.

З 2019 року був помічником народного депутата Верховної Ради Артура Герасимова фракції «Європейська Солідарність».

У 2019 року очолив Київський осередок ГО «Солідарна Молодь» — молодіжного крила «Європейської Солідарності». Після початку повномасштабного вторгнення активно зайнявся волонтерською діяльністю. Згодом заснував та очолив компанію, яка займається розробкою та виробництвом БПЛА, що виконують бойові задачі на усіх ділянках фронту.

5 жовтня 2023 прийняв присягу та став депутатом Київської міської ради від партії «Європейська Солідарність».

Розширений пошук

  • Про перейменування комунального некомерційного підприємства «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування на вул. Теремківській, 2-а-6 у Голосіївському районі міста Києва (373941376)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельних ділянок у постійне користування для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень (парку відпочинку) між просп. Миколи Бажана та вул. Срібнокільською навколо озера Срібний Кіл у Дарницькому
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07 грудня 2023 року № 7513/7554 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2024–2025 роки»
  • Про надання згоди комунальному підприємству «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» на знесення та списання підпірної стінки № 4 Протасів Яр за адресою: вул. Докучаєвська, 25 у Солом’янському районі міста Києва