Громадська приймальня

Адреса:
02217, м. Київ, проспект Червоної Калини, буд. 10, (Деснянський район)
Телефон:
(050) 774-78-07
Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні:

Громадська організація «Спілка виробників дитячого харчування» (ідентифікаційний код 35369009), Керівник: Стеблина Тетяна Андріївна

 • https://kmr.gov.ua/sites/default/files/ptashnyk_utvorennya_no_218.pdf
 • https://kmr.gov.ua/sites/default/files/rozporyadzhennya_vnesennya_zmin_do_p._3-5_ptashnyk.pdf
pdfdoc Розпорядження
pdfdoc Розпорядження

Помічники-консультанти

Світач Вероніка Володимирівна
Колос Ольга Валеріївна

Депутати Київради

Пташник
Вікторія
Юріївна
Фракція:
Депутатська фракція Політичної партії «Європейська Солідарність»
Посади:
Постійна комісія Київської міської ради з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції
Заступник голови
Рішення/Проекти рішень

Проект рішення Київської міської ради

Проект рішення Київської міської ради №626 (Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Державної інспекції архітектури та містобудування України щодо здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) стосовно суб’єктів господарювання, які здійснюють будівництво поряд із ділянкою тунелю метрополітену між станціями «Либідська» та «Деміївська» Київського метрополітену)
Проект рішення Київської міської ради №1321 (Про внесення змін до Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04 листопада 2021 року № 3135/3176, щодо призупинення реалізації прав та здійснення окремих обов’язків депутатами Київради, які висувалися та були обраними від політичних партій, чия діяльність була заборонена та/або призупинена рішенням Ради національної безпеки і оборони України та/або суду)
Проект рішення Київської міської ради №1242 (Про заборону депутатам Київської міської ради, що висувалися та були обраними від КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" на чергових виборах депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року, займати керівні посади в Київській міській раді та її органах)

Рішення Київської міської ради

Рішення №7803/7844 (Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо необхідності невідкладного ухвалення законопроектів про легалізацію фінансування потреб Збройних Сил України з місцевих бюджетів та законного закуповування майна для передачі військовим частинам Збройних Сил України)
Рішення №7798/7839 (Про перенаправлення коштів на потреби Збройних Сил України та здійснення заходів щодо збільшення фінансування міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216)
Рішення №7289/7330 (Про заборону депутатам Київської міської ради, що висувалися та були обраними від КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" на чергових виборах депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року, займати керівні посади в Київській міській раді та її органах)
Рішення №7283/7324 (Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо заборони народним депутатам України, обраним від політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» обіймати посади голови, заступників голови, секретаря комітету Верховної Ради України, входити до складу тимчасових комісій, утворених у Верховній Раді України, входити до складу депутатських груп та обіймати керівні посади в будь-яких інших органах, утворених у Верховній Раді України, та необхідності прийняття змін до законів України, що унеможливить здійснення депутатських повноважень у ВРУ та місцевих радах й подальше балотування особами, що обиралися та/або були обраними від політичних партій, чия діяльність були призупинена рішенням РНБО)

Проєкт рішення Київської міської ради-1980365318

Проєкт рішення Київської міської ради-1980365318 №151 (Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04 листопада 2021 року №3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради» щодо забезпечення прозорості роботи Київської міської ради)
Біографія

Біографічна довідка 
Народилася 1 січня 1983 року в місті Києві, громадянка України. Українська юристка, політик та народна депутатка 8-го скликання. 

Освіта
У 2006 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціалізацією правознавство.
Випускниця Української школи політичних студій та Аспен-інституту за програмою «Справедливість, закон і суспільство». 

Трудова діяльність 
Свою карʼєру розпочала з посади молодшого юриста в банку та через два роки вже очолювала юридичний відділ центрального офісу банку. Була партнеркою ряду відомих юридичних фірм, де очолювала практику антимонопольного та конкуренційного права й займалась корпоративним правом.

У листопаді 2014 року була обраною народною депутаткою України. Під час депутатської діяльності працювала членкинею комітету з питань економічної політики, входила до Конституційної комісії та Ради з питань судової реформи при Президентові України. 

Головним своїм завданням роботи у Верховній Раді України ставила створення сприятливого середовища для ведення бізнесу в Україні та розвиток конкуренції. Була зосереджена на удосконаленні антимонопольного та корпоративного законодавства, виступала ініціатором ряду проєктів, спрямованих на створення сприятливого бізнес-середовища та покращення інвестиційного клімату в Україні. За її ініціативою було прийнято, зокрема, закони про публікацію рішень АМКУ (#782-VIII), про підвищення вартісних показників у справах про концентрацію (#935-VIII), про усунення адміністративних бар'єрів для експорту послуг (#1724-VIII), про підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах (#1983-VIII) тощо. Брала активну участь у вдосконаленні законодавства про приватизацію, про публічні закупівлі, була автором багатьох законодавчих ініціатив у сфері децентралізації. 

Після завершення каденції у Верховній Раді України займається приватною юридичною практикою, є також експерткою громадської організації «Євроатлантичний курс». 

Визнання та нагороди під час роботи на юридичному ринку
- За версією VII та VIII Юридичної премії (2013 та 2014 роки), увійшла в п'ятірку найкращих юристів у сфері конкурентного права.
- Увійшла до числа 9 найбільш рекомендованих юристів у сфері антимонопольного права за результатами дослідження видання «Юридична газета» в рамках проекту «Топ-250». Найкращі юристи очима колег по юридичному бізнесу 2010/2011».
- Увійшла до переліку рекомендованих спеціалістів України у сфері конкурентного права за результатами дослідження Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients у 2013 та 2014 роках.


Визнання та нагороди під час парламентської діяльності
- Згідно з рейтингом РПР за підсумками I-IV сесій Верховної Ради України 8-го скликання посіла 7 місце у ТОП-10 законотворців-реформаторів.
- Увійшла в ТОП-10 депутатів-реформаторів 2017 року за версією видання «Деловая столица».
- Увійшла в ТОП-10 ефективних держслужбовців 2017 та 2018 років від юридичного бізнесу за версією Юридичної газети.
- Увійшла в ТОП успішних жінок-юристів в категорії «політики державні службовці, судді» за версією дослідження Юридичної газети Ukrainian Women in Law у 2018 та 2019 роках.
- Увійшла до ТОП-25 найдоброчесніших народних депутатів 8-го скликання за версією ГО «Рух Чесно».

Заміжня, має двох дітей.

Контакти 
Адреса для листування: [email protected] 
Сторінка депутатки у Facebook https://www.facebook.com/viktoria.ptashnik.7 

Розширений пошук

 • Про звернення Київської міської ради до Кабінету міністрів України та Міністерства оборони України щодо збільшення обсягів бронювання військовозобов’язаних працівників КАРС «Київська служба порятунку»
 • Про затвердження змін до Порядку часткового відшкодування вартості незалежних джерел електричної енергії, які придбані об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами, обслуговуючими кооперативами, юридичними особами, основний вид діяльності яких 81.10 «Комплексне обслуговування об'єктів», та
 • Про внесення змін до міської цільової програми «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я столиці» на 2024–2025 роки
 • Про внесення змін до міської цільової програми «Громадське здоров'я» на 2022 - 2025 роки
 • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30.05.2024 № 471/8437 «Про питання надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам малого та середнього підприємництва у місті Києві в умовах воєнного стану»
 • Про передачу громадянці Рогозі Наталії Петрівні земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Луценка Дмитра, 16 у Голосіївському районі міста Києва (711294446)
 • Про відмову громадянці Касьяненко Любові Анатоліївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Жулянській, 1-б у Голосіївському районі міста Києва (413018582)
 • Про передачу громадянці Борис Ользі Галактіонівні у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Вишневій, 26 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (555627503)
 • Про передачу громадянину Полякову Станіславу Олеговичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Вишневій, 24 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (602722741)
 • Про надання Київському столичному університету імені Бориса Грінченка згоди на списання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва