Делегація Київської міської ради обговорила питання цифрової трансформації та виклики столиці під час війни на саміті «Smart City Summit & Expo» у Тайбеї

Tool items

Делегація Київської міської ради у складі заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, заступника голови КМДА, депутата Київської міської ради Валентина Мондриївського та депутата Київської міської ради Григорія Маленка взяла участь у роботі саміту «Smart City Summit & Expo», який проходив з 28 по 31 березня у Тайбеї.

Як зазначив Володимир Бондаренко, саміт об’єднав міжнародних лідерів, представників муніципалітетів, інвесторів та ділових партнерів з різних куточків світу.

«Понад 100 представників світових муніципалітетів обговорювали останні перспективи, рішення та нові пропозиції для розумних міст. Цьогоріч у центрі уваги були питання «зеленої» та цифрової трансформації. Зі своєї сторони презентували іноземним колегам київський застосунок «Київ Цифровий», який працює за принципом «місто в кишені». І головне наголосили на питанні війни в Україні та викликах, які долає столиця в умовах воєнного стану. Київ відкритий для світу, і ми готові співпрацювати з іноземними інституціями, які підтримують Україну», – наголосив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради подякував іноземним колегам та представникам неурядових організацій за підтримку та допомогу в боротьбі з країною-агресором.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.04.2022 № 4571/4612 «Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), на період дії воєнного стану в Україні»
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Берковецькій, 6 у Святошинському районі м. Києва ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕПІЦЕНТР Н» для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (597211277)
  • Про внесення доповнень до рішення Київської міської ради від 23.03.2023 № 6263/6304 «Про деякі питання побратимської співпраці міста Києва з іноземними містами»
  • Про затвердження Міської Концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя міста Києва на 2023-2025 роки