Депутати Київської міської ради спільно з делегацією міста Лондон обговорили шляхи співпраці у сфері культури

Tool items

Депутати Київської міської ради спільно з делегацією міста Лондон обговорили шляхи співпраці у сфері культури.

Генеральний директор Торгово-промислової палати Лондона Річард Бердж, Шериф Сіті Лондона Ендрю Марсден, голова правління Барбікан Центру Том Слейг зустрілись з заступницею голови КМДА, депутаткою Київської міської ради Ганною Старостенко депутаткою Київської міської ради, головою постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторією Мухою та директором Департаменту культури КМДА Сергієм Анжияком.

Як зазначила заступниця голови КМДА, депутатка Київської міської ради Ганна Старостенко, після Перемоги на Україну чекатиме масштабне відновлення, думати про яке потрібно вже сьогодні. 

«Ми неодмінно врахуємо світовий досвід, та будемо взаємодіяти з іноземними колегами задля створення ефективного плану відновлення столиці у повоєнний період. У Київській міській раді спільно з представниками Лондонської торгово-промислової палати обговорили можливі варіанти співпраці у сфері культури. Зокрема мова йшла про можливість проведення у Лондоні мистецьких заходів, виставок, де будуть представлені експонати з Києва. Крім цього, обговорили шляхи відновлення пошкоджених, внаслідок ворожих авіаударів, закладів культури у столиці, також створення у столиці культурних центрів», – наголосила Ганна Старостенко. 

За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторії Мухи, цій зустрічі у столиці передувало спілкування із заступницею мера Лондона з питань культури та креативних індустрій Джастін Саймонс у грудні минулого року.

«Спільно з лондонськими колегами обговорили не тільки можливі шляхи взаємодії над реалізацією яких ми можемо працювати вже зараз, але й співпрацю в довгостроковій перспективі. Надзвичайно актуальним для Києва є, зокрема, досвід Лондону у відбудові та розвитку міста після Другої світової війни. Так само як у Лондоні беззаперечно вірять у нашу перемогу – віримо та докладаємо зусиль задля втілення в життя партнерських проєктів та ініціатив. Також проведено окрему зустріч у Національному академічному театрі оперети, на якій було окреслено коло можливих напрямків співпраці у сфері музичного та театрального мистецтва», – додала Вікторія Муха.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь