Ганна Свириденко: У загальноосвітній школі №233, в якій навчаються діти з особливими освітніми потребами, триває капітальний ремонт

Tool items

В Оболонському районі триває капітальний ремонт середньої загальноосвітньої школи №233, в якій навчаються діти з особливими освітніми потребами. Навчальний заклад розташований по вулиці Йорданській, 22-а.

За словами депутатки Київської міської ради, першої заступниці голови постійної комісії з питань власності Ганни Свириденко, необхідно створювати комфортні умови для навчання дітей у школах та своєчасно проводити ремонтні роботи.

«У школі цьогоріч відремонтовано чотири кабінети, відреставровано стіни, замінено підлогу, обладнано душові кабіни та ревіталізовано роздягальні. Наразі ще тривають роботи з ремонту спортивної зали. Комфорт учнів є запорукою налагодження ефективного освітнього процесу. Міська влада й надалі буде проводити ремонтні роботи у навчальних закладах столиці», – зазначила Ганна Свириденко.

Депутатка додала, що виконати всі ремонтні роботи у середній загальноосвітній школі №233 планується до 01 листопада поточного року.

За ініціативи Ганни Свириденко цьогоріч в Оболонському районі також було проведено ремонтні роботи у кількох навчальних закладах, зокрема:
– капітально відремонтовано спортивну залу у середній загальноосвітній школі №219;
– відремонтовано медичний пункт у дошкільному навчальному закладі №609;
– встановлено нові радіатори у дошкільному навчальному закладі №605;
– встановлено огорожі навколо спеціалізованої школи №239 з поглибленим вивченням німецької мови, дошкільних навчальних закладів №579, №523 з метою додаткової безпеки дітей.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)