Кияни та гості міста вихідними відвідали туристичні маршрути «Київ історичний» та «Київ хрещатий»

Tool items

Кияни та гості міста вихідними відвідали туристичні маршрути «Київ історичний» та «Київ хрещатий». Екскурсії розроблено Управлінням туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації.

Як зазначила начальниця Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації Марина Радова, російсько-українська війна кардинально вплинула на туристичну привабливість міста Києва та сповільнила розвиток сфери. Наразі поступово спільними зусиллями ми залучаємо максимум ресурсів та розробляємо екскурсійні маршрути задля відновлення туристичної інфраструктури.

«У воєнний час більшість туристичних напрямів призупинили свою діяльність, попри це ми намагаємось створювати нові проєкти, які мають на меті висвітлення історичних подій, популяризацію Києва та вшанування важливих історичних постатей, які боролись за нашу державу. Вихідними ми в черговий раз провели дві екскурсії «Київ історичний» та «Київ хрещатий», і запросили киян та гостей міста разом прогулятись столицею та дізнатись цікаві факти про історію древнього Києва, його пам’ятки, архітектуру, а також про Майдан Незалежності та Поділ, які є, справді, «серцем» міста. Крім цього учасники екскурсі дізнались про відомих українських діячів, які з давніх-давен розбудовували та відвойовували у ворогів нашу столицю», – розповіла Марина Радова. 

Начальниця Управління туризму та промоцій КМДА додала, що маршрути були розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в випадку оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії могли безперешкодно пройти в укриття, які розташовані неподалік.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»