Київрада працює над впровадженням проекту Ради Європи, який залучатиме громадськість до управління містом

Tool items

809

Київрада працює над впровадженням проекту Ради Європи, який залучатиме громадськість до управління містом

Київська міська рада та Офіс Ради Європи в Україні працюють над впровадження проекту «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень». Напередодні відбулась робоча нарада з питань доопрацювання та формулювання рекомендацій до відповідної Концепції. Зазначений проект спрямований на розширення можливостей та посилення участі громадськості у процесі прийняття рішень. Зокрема, запровадження сталої платформи для інклюзивного діалогу між організаціями громадянського суспільства та київською міською владою.

“Метою Проекту є розширення можливостей та посилення участі громадськості у процесі прийняття рішень на національному та місцевому рівнях. Під час зустрічі досягнуто домовленостей про зосередження уваги на посиленні інструментів участі громадян на місцевому рівні, розширення комунікації та співпраці між Київською міською владою і громадськістю. Також ми напрацювали висновки і рекомендації для продовження наступного проекту в рамках Плану дій Ради Європи на 2018-2021 роки”, - зазначила керівник Управління з питань децентралізації, розвитку місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків Київради Марина Чернишова.

Також експерти Ради Європи та представники київської міської влади обговорили проблемні питання, які виникають під час забезпечення участі членів територіальної громади у вирішенні питань місцевого значення. Йдеться про ефективність застосування інструментів партисипативної демократії на місцевому рівні та пріоритетні сфери формування і реалізації політики в місті Києві.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 25.10.2007 № 1079/3912 «Про врегулювання питань утримання та поводження з собаками і котами в м. Києві»
  • Про утворення комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Муніципальна охорона"
  • Про внесення змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 №794/1798 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік»
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо справедливого розподілу податку на доходи фізичних осіб між державним бюджетом та бюджетом міста Києва
  • Про затвердження списку стипендіатів Київської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Києва