Київрада виділила на безпеку в столиці 259,7 млн грн на 2019-2021 роки

Tool items

Київрада виділила на безпеку в столиці 259,7 млн грн на 2019-2021 роки

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили Міську цільову комплексну програму профілактики та протидії злочинності у Києві «Безпечна столиця» на 2019-2021 роки.

Загальний обсяг фінансування програми на три роки становить 259,7 млн грн. Кошти виділятимуться із міського бюджету. Документ націлений на створення належних умов для ефективної роботи правоохоронних органів та громадських формувань з охорони громадського порядку, спрямованих на збільшення показників розкриття злочинів і запобігання правопорушенням.

Відтак, у планах – придбання 20-ти сучасних транспортних засобів та 3-х гідроциклів для ГУ Нацполіції. На це необхідно 16 млн грн. Також місто закладає 40 млн грн на функціонування громадського формування з охорони громадського порядку «Муніципальна варта». Ще 63 млн грн передбачено на придбання для Управління патрульної поліції у Києві GPS-трекерів, засобів зв’язку, комп’ютерної техніки, коней та відповідної амуніції. На покращення матеріально-технічної забезпеченості кінологічного центру закладено 3,3 млн грн. також передбачено розвиток та вдосконалення системи централізованого управління нарядами поліції "ЦУНАМІ".

Передбачається, що реалізація програми до 2021 року дасть можливість скоротити кількість правопорушень, підвищити рівень розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, підвищити ефективність та оперативність роботи територіальних підрозділів Національної поліції. Окрім того, документ має на меті покращити профілактику правопорушень серед неповнолітніх, обмежити незаконний обіг зброї, наркотиків та психотропних речовин, а також унеможливити торгівлю людьми.

Цільову програму підтримали 62 депутати.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)