Михайло Терентьєв: У Печерському районі з початку року встановлено понад 10 дитячих та спортивних майданчиків

Tool items

У Печерському районі з початку року встановлено 11 дитячих та спортивних майданчиків.
 
За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайла Терентьєва, необхідно створювати безпечні локації для дитячого дозвілля та занять спортом у столиці.
 
«Міське середовище має бути комфортним для всіх громадян, тому потрібно враховувати потреби і дітей, і дорослих. Встановлені дитячі майданчики облаштовані ігровими комплексами для дітей з метою фізичного та соціального розвитку. Водночас на спортивних майданчиках розміщено тренажери задля заохочення людей до активного способу життя. Міська влада продовжує встановлювати дитячі та спортивні майданчики у пішій доступності для всіх жителів Києва», – зазначив Михайло Терентьєв.
 
Депутат додав, що роботи щодо облаштування дитячих та спортивних майданчиків проводились за підтримки Київського міського голови Віталія Кличка, а також Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.
 
Нові дитячі майданчики встановлено за наступними адресами:
– вул. Драгомирова, 10-а;
– бульв. Дружби народів, 19-а;
– вул. Бойчука, 2/34;
– вул. Німанська, 5;
– вул. Джона Маккейна, 10;
– вул. Тютюнника, 22/26;
– вул. Тютюнника, 58/1;
– Бастіонний провулок, 9;
– вул. Менделєєва, 12.
 
Нові спортивні майданчики встановлено за наступними адресами:
– вул. Тютюнника, 22/26;
– вул. Леоніда Первомайського, 7-б.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)