Постанова № 7

Про утворення територіальних виборчих округів 
з чергових виборів депутатів Київської міської ради 
25 жовтня 2020 року
                                                                                                                                                                                                                                                
Відповідно до пункту 1 частини першої статті 196, частин другої, пункту 9 частини третьої статті 197, пункту 2 частини першої, частин третьої – п’ятої, сьомої статті 201, частини першої, пункту 2 частини другої статті 206, частини третьої статті 232 Виборчого кодексу України, з урахуванням відомостей щодо кількості виборців, поданих відділом ведення Державного реєстру виборців Солом’янської районної у місті Києві державної адміністрації від 1 вересня 2020 року, керуючись постановами Центральної виборчої комісії від 30 липня 2020 року №151 "Про Роз’яснення щодо окремих питань організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року в містах з районним поділом з кількістю виборців 2 млн і більше осіб", від 28 серпня 2020 року № 204 "Про Роз’яснення щодо утворення виборчих округів для організації і проведення місцевих виборів", від 25 серпня 2020 року № 200 "Про Порядок інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів", Київська міська територіальна виборча комісія 
п о с т а н о в л я є:
1. Визначити кількість територіальних виборчих округів з чергових виборів депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року – 13 (тринадцать).
(цифрами та прописом)
2. Утворити територіальні виборчі округи з чергових виборів депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року, встановити їх межі та єдину нумерацію згідно з додатком.
 
 
 
3. Цю постанову розмістити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії, а також оприлюднити на сторінці Київської міської територіальної виборчої комісії веб-сайту Київської міської ради. 
4. Копію цієї постанови надіслати Центральній виборчій комісії. 
5. Надати відомості про утворення територіальних виборчих округів з чергових виборів депутатів Київської міської ради відділу ведення Державного реєстру виборців Солом’янської районної у м. Києві державної адміністрації для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.
 
Голова 
Київської міської
територіальної виборчої комісії         ________________                                О. КОНОПОЛЬСЬКИЙ 
                
Секретар Київської міської
територіальної виборчої комісії       ________________                                     О. ШОКІНА
                                            
 

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про відмову громадянину Каракічи Володимиру Юрійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул. Провідницькій у Солом'янському районі міста Києва (390176836)
  • Про відмову громадянину Рожкову Роману Валерійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в Оболонському районі міста Києва (545801737)
  • Про відмову громадянину Литвиненку Сергію Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Підлісній у Святошинському районі міста Києва (360101901)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТАРІНВЕСТСІТІ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва багатофункціонального комплексу на вул. Саперно-Слобідській, 18-В у Голосіївському районі міста Києва (587601169)
  • Про відмову громадянці Сидорі Анастасії Михайлівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства у пров. 5-му Садовому, 36 у Деснянському районі міста Києва (370147965)