У Дніпровському районі висадили квіткове панно у вигляді сонця

Tool items

У Дніпровському районі біля метро «Лівобережна» висадили квіткове панно в вигляді сонця. 

Як повідомили в КП УЗН Дніпровського району, на створення квіткової композиції, розміром 60 кв.м., використали чотири тисячі квітів. 

«Співробітники комунальних підприємств у кожному районі міста продовжують створювати квіткові панно на патріотичну тематику до Дня Незалежності України. Зокрема за два дні у Дніпровському районі було висаджено понад 10 тисяч квітів. Також працівники прополюють та зрізають оцвітини задля охайного вигляду квітників та безперервного квітування», – зазначили в КП УЗН Дніпровського району. 

У КП УЗН Дніпровського району додали, що для забезпечення правильного росту та розвитку зелених насаджень працівники комунальних підприємств постійно піклуються про своєчасну обрізку порослі, адже доглянуті насадження це один із багатьох факторів охайного простору в міському середовищі.

Нагадаємо, днями в Оболонському районі в парку «Наталка» було створено нову центральну композицію «Калина на снігу».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»
  • Про зміну найменування Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Деснянського району міста Києва на Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Деснянського району міста Києва
  • Про затвердження змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» у постійне користування земельних ділянок для утримання зелених насаджень та обслуговування парку біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка на вул. Вишгородській, 49 у Подільському районі міста Києва (532039783)
  • Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «РЕСТІН» в поновленні договору оренди земельної ділянки від 03 лютого 2011 року № 79-6-00803 (зі змінами) (716494056)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НІМЕЦЬКА ОЧНА КЛІНІКА» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі у пров. Музейному, 2 літ. В у Печерському районі міста Києва (201306608)