У Київраді пропонують демонтовувати самовільно розміщені телекомунікаційні мережі у комунальних приміщеннях

Вулиця Воздвиженська

Tool items

1881

У Київраді пропонують демонтовувати самовільно розміщені телекомунікаційні мережі у комунальних приміщеннях

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу депутати погодили проект рішення, який дозволить вирішити проблему самовільного розміщення телекомунікаційних мереж у житлових та нежитлових будівлях комунальної власності. 

Наразі жодне підприємство, установа чи організація комунальної форми власності не здійснює демонтажу самовільно розміщених телекомунікаційних мереж. Зокрема, ретрансляторів на дахах житлових та нежитлових будівель
комунальної власності, які несуть пряму загрозу здоров'ю містян — зазначається у пояснювальній записці. 

Офіційний реєстр телекомунікаційних мереж у житлових та нежитлових будівлях комунальної власності веде КП «Київжитлоспецексплуатація». Тому пропонується, аби саме це комунальне підприємство здійснювало і демонтаж телекомунікаційних мереж, розміщених без укладання відповідних договорів. 

“У місті Києві часто телекомунікаційні мережі розміщують самовільно.  Але у нас на багатомільйонне місто немає жодної структури, яка б займалася їхнім демонтажем.  Проект рішення передбачає, що демонтаж буде виконувати “Київжитлоексплуатація”, саме тому нам потрібно внести деякі зміни до статуту їхньої діяльності. Після того, як дані зміни будуть зареєстровані в Мін’юсті, вони матимуть механізм, як здійснювати демонтаж. Я не кажу, що треба прибирати абсолютно всі телекомунікаційні мережі, але ті, які стоять незаконно і не мають відповідних дозвільних документів, – мають бути демонтовані”, - зазначив співавтор відповідного рішення, депутат Київради Святослав Кутняк.

Проект рішення також має розглянути постійна комісія Київради з питань власності.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо внесення до Конституційного Суду України конституційного подання про визнання таким, що не відповідає Конституції України пункту 1-1 частини
  • Про затвердження Концепції по ліквідації карантинних бур'янів у місті Києві
  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про затвердження Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва
  • Про затвердження Порядку обрання представників громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів поліції міста Києва
  • Про передачу приватному акціонерному товариству «ФІРМА КИЇВЗДРАВРЕКОНСТРУКЦІЯ» земельної ділянки в оренду для обслуговування та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (крім об'єктів дорожнього сервісу) на вул.
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі центрального теплового пункту на вул. Закревського Миколи, 85-Б у Деснянському районі міста Києва (384165409)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 30 а у Деснянському районі міста Києва (384138285)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Радунській, 44-А у Деснянському районі міста Києва (744920413)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Милославська, 23 у Деснянському районі міста Києва (777883419)