Ветерани та члени їх сімей можуть отримати 20 тисяч гривень фінансової допомоги для власного бізнесу

Tool items

БУ «Український ветеранський фонд» запустила програму мікрофінансування бізнесу ветеранів або членів їх сімей, які є фізичними особами-підприємцями або самозайнятими особами та мають підтверджений статус внутрішньо переміщених осіб. 

Як зазначили в Міністерстві у справах ветеранів України, одним із основних завдань бюджетної установи «Український ветеранський фонд» є сприяння соціальному захисту ветеранів та членів їх сімей.

«У зв’язку з повномасштабною агресією росії було створено спеціальний проєкт із мікрофінансування бізнесу. Фонд відшкодовує до 20 тисяч гривень на товари та обладнання для ФОПів, які належать ветеранам та членам їх родин. Гроші можуть отримати учасники бойових дій, які не на службі, або їх близькі родичі, які мають статус ВПО. Придбане обладнання або товар має відповідати КВЕДам вашого ФОПа», – розповіли в Міністерстві у справах ветеранів України.

Для того, щоб отримати одноразову фінансову допомогу потрібно: 
– відсканувати або відфотографувати пакет документів: паспорт заявника з пропискою, виписка або витяг з Єдиного державного реєстру про ФОП або самозайняту особу, документ, який підтверджує статус ветерана або статус члена його сім’ї, довідка про статус ВПО.
– відсканувати або відфотографувати чеки та накладні на покупки товарів або обладнання, які зроблені після 24 лютого 2022 року;
– подати заявку на відшкодування на сайті БУ «Український ветеранський фонд» у розділі «Мікрофінансування». 

Покрокова інструкцію, як подати заявку через аплікаційну форму, за посиланням: https://youtu.be/M2yKMc0tGzY.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04 листопада 2021 року № 3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради»
  • Про деякі питання розміщення рекламних засобів у місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві» (зі змінами і доповненнями, внесеними рішенням Київської міської ради від 27 лютого 2020 року № 143/8313)
  • Про затвердження Положення про Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛАКОР СІТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування та ремонту об'єктів енергетичної, транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) (заїзди-виїзди) на вул. Академіка Заболотного, 37 у