Віталій Кличко: У столиці протиожеледну обробку вулиць виконують 127 одиниць спецтехніки

Tool items

У столиці у зв'язку з опадами підприємства комунальної корпорації «Київавтодор» виконують протиожеледну обробку вулиць.  Залучені 127 одиниць спецтехніки. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«У першу чергу, протиожеледними реагентами обробляють спуски та підйоми, покриття із бруківки, мости і шляхопроводи, магістральні вулиці. Також особливу увагу приділяють тротуарам, сходам, пішохідним переходам, зупинкам громадського транспорту — понад 3 500 працівників керуючих компаній здійснюють обробку протиожеледною сумішшю», — написав мер столиці.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь