Віталій Кличко в Давосі: Цивілізований світ не повинен програти варварству! Україна сьогодні б‘ється не тільки за свою свободу і своє майбутнє

Tool items

Цивілізований світ, демократичні держави повинні мати єдину, чітку і непорушну позицію щодо дій задля зупинення російського агресора. Адже те варварство, яке несе росія, загрожує не тільки державності України, а й безпеці та миру Європи і всього демократичного світу. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у Давосі під час виступу на ланчі, що традиційно організовує американське видання The Washington Post. На захід забираються впливові американські і світові політики та представники світового бізнесу.

«Цього разу на форум до Давосу я приїхав вже з іншого Києва. – З міста, яке зазнало атак, обстрілів, зазнало жахіть війни», – сказав Віталій Кличко.

Він підкреслив, що війна в Україні ще далека від завершення. Сьогодні українці гинуть у запеклих боях, захищаючи свою державу. Росія знищує українські міста та села, звірствує і чинить геноцид проти українського народу.

«Україна стоїть перед історичним викликом, бо ми захищаємо не тільки свою землю і свою волю. Ми б’ємося за демократичні цінності, за мир і свободу всієї Європи. Ми не можемо програти цю битву! Цивілізований світ не повинен програти! – наголосив мер Києва. – Наша країна стала центром глобальної боротьби між демократією та диктатурою. І у нас є історичний шанс перемогти Путіна та його режим. Інакше, через деякий час він знову вдарить. І вже не тільки по Україні. Тому підтримка України, допомога задля її перемоги – це життєві інтереси США та Заходу», – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що кожен з партнерів України має докласти важливих зусиль: насамперед, надати сучасну зброю для захисту та визволення України. Надати фінансову, економічну та гуманітарну допомогу. Також на агресора потрібно посилити тиск санкціями. Насамперед – запровадити нафтогазове ембарго.

Під час заходу The Washington Post Кличко, зокрема, поспілкувався з Президентом Литви Гітанасом Науседою, прем‘єром Хорватії Андреєм Пленковичем, колишнім віце-президентом США, лауреатом Нобелівської премії миру Альбертом Гором, колишнім державним секретарем США Джоном Керрі.

Сьогодні в Давосі відбулися також зустрічі Віталія та Володимира Кличків з президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляйєн. З керівництвом німецької IT-компанії SAP, з якою Київ співпрацює вже 7 років.

Взяли Клички участь і в українському сніданку в Давосі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»