Віталій Кличко вручив подяки та відзнаки військовим і родинам загиблих військових

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко вручив відзнаки військовим і родинам загиблих воїнів, приурочені до Дня Захисників та Захисниць України. А саме: 6 грамот, 6 подяк військовослужбовцям і дружинам, чиї чоловіки захищають сьогодні Україну на передовій. Та 19 візднак «Честь. Слава. Держава» – членам родин загиблих киян-героїв в російсько-українській війні.

«Шановні наші воїни! Матері та дружини Героїв, які поклали свої життя за нашу незалежність та свободу! 14 жовтня наша держава відзначала День Захисника і Захисниці України. Але через терористичні атаки росії, ми не змогли відзначити наших захисників і їхні родини. Сьогодні теж була велика атака ворога на інфраструктурні об’єкти України. росія, яка підступно напала на Україну, продовжує руйнувати цивільну інфраструктуру, намагаючись залишити українців без світла, води та тепла взимку. Прагне знищити наш народ, залишити після себе випалену землю. Але наші захисники і захисниці відважно б’ються з ворогом, крок за кроком відвойовують загарбані території – наші міста та села», – сказав Віталій Кличко.

Мер Києва подякував усім українським воїнам, які не вагаючись стали на захист України. Та вшанував пам’ять полеглих захисників хвилиною мовчання.

«Ми, українці, здивували світ своєю сміливістю та рішучістю. росія хотіла нас поставити на коліна – не вийшло. Намагається залякати терором – а це викликає в нас ще більшу рішучість перемогти російську дикість і варварство. І нехай пам’ять про наших Героїв-захисників додає нам ще більше мотивації до боротьби! Та не дає опускати руки», – наголосив мер столиці.

Із 2014 року пріоритетним напрямком для міської влади була та є підтримка учасників російсько-української війни, осіб з інвалідністю внаслідок цієї війни та сімей загиблих. Київ посідає одне з перших місць по кількості ветеранів в країні. Та є прикладом для інших регіонів з програм соціального захисту громадян відповідної категорії.

До лютого 2022 року в Києві нараховувалася понад 31 тисяча ветеранів російсько-української війни. Від початку повномасштабного вторгнення росії – близько 100 тисяч учасників бойових дій. Із 2014 року полягли, захищаючи Україну від російських загарбників, 639 захисників-киян та 5 захисниць.

«Таке різке зростання кількості ветеранів та членів їх сімей вимагає нового підходу в питаннях реінтеграції та соціалізації учасників бойових дій та членів їх сімей. Тому наразі місто розробляє Концепцію реінтеграції та підтримки учасників бойових дій. Ми повинні наблизити Київ до найкращих світових стандартів з підтримки ветеранів та членів їх сімей. Зокрема, йдеться про психологічну та фізкультурно-спортивну реабілітацію ветеранів, у тому числі, з інвалідністю. А також – професійну адаптацію та працевлаштування, медичне забезпечення, цифрову трансформацію сервісів для учасників бойових дій. Ще багато роботи попереду. Але сьогодні найважливіше – це об’єднати зусилля, аби перемогти! Бо інших варіантів у нас немає! Ми не здамося і не підкоримося! Слава нашим героям! Слава Україні!» – підкреслив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України