Віталій Нестор: Необхідно посилити контроль за дотриманням карантинних обмежень

Tool items

У міській цільовій програмі  «Безпечна столиця» на 2022-2024 роки передбачається посилення інспектування закладів громадського харчування та муніципального транспорту з метою контролю за дотриманням карантинних обмежень.

Про це повідомив депутат Київської міської ради, перший заступник голови постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції Віталій Нестор в інтерв'ю виданню «Вечірній Київ».

За словами депутата, наразі одним із пріоритетних напрямів програми є запобігання вуличній злочинності, тому передбачається розширення системи відеонагляду.

«Незабаром у місті побільшає камер відеоспостереження, у тому числі з фіксацією автомобільних номерів. Це допоможе оперативно встановити обставини скоєння злочину. Водночас відбудеться посилення муніципальної охорони у комунальних освітніх закладах. Дітям, які відвідують школи та дитячі садки необхідно забезпечити надійний захист. Також всі навчальні заклади мають бути огороджені, щоб туди не могли проникнути сторонні особи», – зазначив Віталій Нестор.

Депутат наголосив, що програма включає багато напрямків і у сфері охорони здоров'я киян, особливо це стосується боротьби та профілактики коронавірусної інфекції.

«Зокрема, передбачається збільшення кількості інспекторів, які контролюватимуть напрямок охорони здоров'я у місті. В основному це стосується дотримання карантинних обмежень у закладах громадського харчування, маскового режиму у громадському транспорті та інше. Також у частині охорони здоров'я буде збільшено кількість ліжко-місць у різних лікувальних закладах, які за потреби можна перепрофілювати для лікування хворих на коронавірус», – додав Віталій Нестор.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)