Володимир Бондаренко: Голодомор – одна з найтрагічніших сторінок в історії української нації

Tool items

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв голодоморів 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Наймасштабнішим за кількістю людських жертв став Голодомор 1932-1933 років. Саме його наразі називають геноцидом українського народу. Жертвами цього Голодомору в Україні стали щонайменше 3,9 мільйонів людей.  Цього року пам’ятний день припав на 27 листопада. 

Церемонія покладання квітів з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору відбулась на території Національного музею Голодомору-геноциду. У церемонії взяли участь заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко та депутати Київської міської ради. Учасники заходу вшанували пам’ять про загиблих хвилиною мовчання, поклали квіти до пам'ятного знаку жертвам Голодомору та запалили спільну «Свічку пам'яті».

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, Голодомор став масштабною національною трагедією, як ретельно спланований акт геноциду проти української нації.

«Мільйони загублених життів. Наш народ хотіли зламати, залякати, винищити. Правду про голодомори кілька десятиріч замовчували та викривляли. Проте вона жила в пам’яті тих, хто пережив цю трагедію. Ця пам’ять жива й досі, і наше завдання в тому, щоб про Голодомор знали й прийдешні покоління», – зазначив Володимир Бондаренко.

Володимир Бондаренко закликав кожного українця доєднатись до загальнонаціональної хвилини мовчання о 16:00 та запалити свічку пам’яті у своїх вікнах, як символ єдності та незламності української нації та пам’яті про жертв Голодомору.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань контролю за діяльністю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунальних підприємств у сфері демонтажу та перенесення тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ «КИЇВМІСЬКБУД» договору оренди земельної ділянки від 27 лютого 2015 року № 43 (зі змінами) (205981852)
  • Про передачу громадянам Телехову Віталію Миколайовичу та Олейніковій Тетяні Миколаївні земельної ділянки в оренду для обслуговування та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (крім об'єктів дорожнього сервісу) (заїзди-виїзди) на вул. Старицького, 5-а
  • Про передачу громадянці Суворовій Ларисі Миколаївні земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі торговельного призначення на вул. Градинській, 6-г у Деснянському районі міста Києва (483398677)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тимошенка Маршала, 1е в Оболонському районі міста Києва (241313461)