У 2022 році в Києві продовжували капітальні ремонти та реконструкцію об’єктів транспортної інфраструктури і дорожнього господарства

Tool items

У 2022 році в Києві продовжували розпочаті в попередні періоди роботи з реконструкції та капітального ремонту об’єктів транспортної інфраструктури і дорожнього господарства, передбачені Програмою економічного і соціального розвитку міста Києва на 2021-2023 роки. Про це, підбиваючи підсумки виконання Програми, повідомляє Департамент економіки та інвестицій КМДА.

Так, тривали капітальні ремонти шляхопроводу через залізничні колії на вулиці Льва Толстого та на ділянці від вул. Тарасівської до вул. Василя Липківського, на вулицях Ентузіастів і Шумського, проспекті Володимира Івасюка. Також до 24 лютого здійснювали роботи з будівництва Подільського мостового переходу.

Завершено капітальний ремонт вулиці Івана Франка в Шевченківському районі.

Окрім цього, проводили перший етап реконструкції системи автоматичної пожежної сигналізації із оснащенням системами протипожежного захисту ескалаторних комплексів станції метро «Берестейська». Також у мережі зовнішнього освітлення в Оболонському районі столиці замінено ртутні та натрієві світильники на світлодіодні.

Загалом торік на роботи з будівництва, реконструкції і капітальних ремонтів у рамках Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2021-2023 роки було спрямовано 790,05 мільйона гривень.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шалетт Міста, 5 у Дніпровському районі міста Києва (241297547)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 28 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (545444080)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 29 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (244812943)